Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Azerbaycan'da Çalışma Fırsatı

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Dostlar bir şirketten iş teklifi aldım. Pazartesi günü görüşmeye çağırdılar şartlar hakkında görüşme sağlayacağız.

İş Azerbaycan'da olacak yurt dışına ilk defa çıkıp çalışacağım için maaş, konaklama ve gider konularında ne türden taleplerle gitmem faydalı olur?

Örneğin maaşı dolar üzerinden mi talep etmeliyim ve min. ne kadar bir talep ile karşılarına çıkmalıyım. Bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar varsa bilgi ve deneyimleriniz çok yardımcı olur.

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,868
5,988
113
Maaşı kesin olarak döviz olarak talep et dolar veya Euro yoksa diyelim ki bir sene çalıştın geri geldiğinde 1000 liraya Türkiye'de anca bir öğün yemek yersin

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,788
6,861
113
Dostlar bir şirketten iş teklifi aldım. Pazartesi günü görüşmeye çağırdılar şartlar hakkında görüşme sağlayacağız.

İş Azerbaycan'da olacak yurt dışına ilk defa çıkıp çalışacağım için maaş, konaklama ve gider konularında ne türden taleplerle gitmem faydalı olur?

Örneğin maaşı dolar üzerinden mi talep etmeliyim ve min. ne kadar bir talep ile karşılarına çıkmalıyım. Bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar varsa bilgi ve deneyimleriniz çok yardımcı olur.
Ya manatta bizden degerli de dolar daha iyi olur,bide lojman iste diğer türlü kazandığının çoğu zaten geçimine gidicek,ben gemide çalışmıştım onun iyi yanı para harcayamiyorduk ve barınma derdi yoktu,maasta dolardi

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Ya manatta bizden degerli de dolar daha iyi olur,bide lojman iste diğer türlü kazandığının çoğu zaten geçimine gidicek,ben gemide çalışmıştım onun iyi yanı para harcayamiyorduk ve barınma derdi yoktu,maasta dolardi
Normalde kafamda 1500-2000 dolar civarında bir maaş beklentisi var. Bu şirket ile Ankara'da da çalıştığımda ev ve yemek ücretlerini şirket tarafından karşılıyordum. Burada da bu şekilde olur diye düşünüyorum.

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
20 sene once ben azwrbaycanda 1500 dolara calistim . 3-4 araliinda bisey iste ne is yapican vs hangi sehirde kalican oralarida iyice ogren hemen kabul etme sonra zararli cikarsin

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,788
6,861
113
Valla Türkiye'den ayrılmak koyuyor. Önce Almanya için başvurmuştum şimdi de Azerbaycan. Burada biri türlü dikiş tutturamadık maalesef
Hükümet zaten bu hâle getirdi halkı,yoksa bülbülü altın kafese koymuşlar ille de vatanim demiş, ama kültür olarak yakinlar bize,bizim kandan bizim candanlar o açıdan biraz sıcak samimi olurlar,ben fransaya gittiğimde herkes buz gibi soğuktu,yere göğe sigdiramadiklari yerden bi bok olmaz

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
20 sene once ben azwrbaycanda 1500 dolara calistim . 3-4 araliinda bisey iste ne is yapican vs hangi sehirde kalican oralarida iyice ogren hemen kabul etme sonra zararli cikarsin
Pazartesi görüşeceğiz hangi şehirde çalışılacağına dair görüşmeleri. Ben teknikerim saha şefi olarak görev yapacam. Sahaya enerji verilecek dosyaların oluşturulması projenin çizimi hakediş dosyalarının oluşturulması falan bunlarla uğraşacağım.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Pazartesi görüşeceğiz hangi şehirde çalışılacağına dair görüşmeleri. Ben teknikerim saha şefi olarak görev yapacam. Sahaya enerji verilecek dosyaların oluşturulması projenin çizimi hakediş dosyalarının oluşturulması falan bunlarla uğraşacağım.
Hayırlı olsun kral topla topla gel dolarları

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Hükümet zaten bu hâle getirdi halkı,yoksa bülbülü altın kafese koymuşlar ille de vatanim demiş, ama kültür olarak yakinlar bize,bizim kandan bizim candanlar o açıdan biraz sıcak samimi olurlar,ben fransaya gittiğimde herkes buz gibi soğuktu,yere göğe sigdiramadiklari yerden bi bok olmaz
Aynen dostum Avrupa'da bizi Suriyeli Afgan mülteci gibi görüyor istemiyor ülkelerinde dünya tahammülsüz Norveçte aynı duyguları yaşadım istenmiyorduk