Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Baba Oldum :)

Janveljan37

BenFero
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,485
1,250
113
Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah reisim tebrikler

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
439
63
Beyler an itibari ile bir kızım oldu Allah isteyen herkese nasip etsin henüz göremedim ama bir acayip bir his yani bilemiyorum hastane kafesinden beklerken buraya yazmak geldi aklıma
Rabb'im analı babalı büyütsün ve en kısa zamanda babasını bu illetten kurtarsın:)

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,413
113
Beyler an itibari ile bir kızım oldu Allah isteyen herkese nasip etsin henüz göremedim ama bir acayip bir his yani bilemiyorum hastane kafesinden beklerken buraya yazmak geldi aklıma
Allah analı babalı büyütsün..

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,456
1,621
113
Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin hayırlı olsun gözün aydın :)
İnşallah o çocuk neden olup buralar dan bu işler den kurtulman dileğimle..

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,252
727
113
Kaderi güzel olsun Kadir kıymet bilenlerle karşılaşsin inş ismi ne🤩

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Yolu, bahtı açık olsun. Allah analı babalı büyütsün inşallah 😇

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Inşallah sağlıklı ve huzur dolu bir hayatı olur ve Vatana hayırlı bir evlat olur kız çocuğu Cennet kapısıdır Bereket gelir eve rızkıyla gelir Maşallah diyelim

Yaykinli09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,617
316
83
Allah bağışlasın kardeşim ben olamıyorum sen tadını çıkar ve an itibariyle rica ediyorum kumarı da çıkar hayatından