Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bahibi 600 TL Freebet Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,971
1,375
113
Normalleri ödemiyorlar kaldı multi ödicekler mg boşa uğraşın 😁

brsbrnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
69
23
8
Gerizekali ödeme gelen yok doğru düzgün multiden bahsediyorsun. Sana dert olmuş ki multi uğraş veriyon aq
Yoooo 2 hesap açtım 6 taene kupon yaptım direk çekim verdim.D akşam işe gitcem senin gibi paranın köpeğimiyim ben lan.D gelirse yerim gelmezse skme kadarD:

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,194
10,282
113
Lan totoş @Ekrem gelsene buraya karı gibi saklanıyon m t pu

mberkay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
188
72
28
Beyler 2400 çekimim vardı 18-19 saat bekledim ve hesabımı kapatmışlar giriş yapamıyorum haberiniz olsun.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,572
7,233
113
Yoooo 2 hesap açtım 6 taene kupon yaptım direk çekim verdim.D akşam işe gitcem senin gibi paranın köpeğimiyim ben lan.D gelirse yerim gelmezse skme kadarD:
S.kinle düşündüğün için böyle kafasızsin. Ortada fol yok yumurta yok kalkmış buğday ambarından bahsediyorsun. Senin gibi birini çalıştıran patronun da kafasını s.kim

TayfunCona

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
596
267
63
Ulan 16 saat oldu 3 saattir approved yazıyor hala gelen giden yok 1k için bekle babam bekle
3 4 saat arası oldu 929 TL Approved de gelmedi galiba miktara göre yada saat önceliğine göre ödüyorlar ben gece 12de çekim verdim dün 9 11 arası çekenlerin gelmeye başladı

brsbrnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
69
23
8
S.kinle düşündüğün için böyle kafasızsin. Ortada fol yok yumurta yok kalkmış buğday ambarından bahsediyorsun. Senin gibi birini çalıştıran patronun da kafasını s.kim
Tamam başkan git kendine bi çay yapıp balkonda iç kafana oksijen girsin bonus kovalamaktan beynin sulanmış toğrağa bas haydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...