Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Blokesi Hk.

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Arkadaşlar merhaba garanti bbva hesabima icradan dolayı 6200 tllik bi eksi bakiye tanımlanmış ve bloke edilmiş bu hesap tam maaşımın yatacağı günün mesai bitişi ile beraber vodafone icralık borcum vardi fakat bildiğim kadarıyla tebligat gelmeden herhangi bir haciz konamaz ayrıca maaşın maximum 3 te 1i diye okudum neredeyse her yerde bütün maaşıma el koymaya hakları var mıdır Müşteri hizmetleri bilgi veremem diyip sıyriliyor isin icinden kac saattir ecel terleri döküyorum bilgisi olanlar lütfen yorumlasin

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Hepsını alırlar

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
garanti kumpas kurmus butun maasına el koyamazlar ama bu sekıl ketenpereye getırebılırler
Bendede bloke var aynı garantı baska bıyerde ıcralıgım banka deıl ama blokeyı koydu 1lira dahi atsam hesabta 2 dakika gorunuyo sonra 0

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Onlar seni arar buyuk ıhtımal olmadı sen ara öğren

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Bende borcu ödedim dıye sıteye para atacaktım garantiye attım dırek bolkelemıs parayı sonrada sıfırladı zaten 25 lira aç garantı sana buyuk mebla kaptırırmıyım ben :)

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Sen o parayı unut benden demesi ve garantı ıyı hemen ara avukatını ören onla konus yoksa zor he bide eve ıcra gelmiyo dıye bısey yok valla borcu ödemesem esyaları goturuyolardı kımse inanmasın alamıyo vs dıye

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Rota saolsun garantı borcunu ona ıteledım :)

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Dunde sekaya kaktırdım hemen hesabı lımıtlemısler tam kolpacılar bıtane sağlam site yok ülke muz cumhuriyeti olsa gene ıyı

Slayer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,505
1,946
113
Sen o parayı unut benden demesi ve garantı ıyı hemen ara avukatını ören onla konus yoksa zor he bide eve ıcra gelmiyo dıye bısey yok valla borcu ödemesem esyaları goturuyolardı kımse inanmasın alamıyo vs dıye
10 yıldır 80 k borç var garantiye ve gelcez.dediler buyrun gelin dedim ebenizi napiuom gelen yok. Polisle gelecez dediler bekliyorm canı skiliyor zate dedim gelen yok 7 eminden eşyaları almaya geliyor dediler kar yağdı helemediler . Başka bi x bankada çatır cutur para eziyom bı tikm yok. Sonuç olarak yok yok yok

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar merhaba garanti bbva hesabima icradan dolayı 6200 tllik bi eksi bakiye tanımlanmış ve bloke edilmiş bu hesap tam maaşımın yatacağı günün mesai bitişi ile beraber vodafone icralık borcum vardi fakat bildiğim kadarıyla tebligat gelmeden herhangi bir haciz konamaz ayrıca maaşın maximum 3 te 1i diye okudum neredeyse her yerde bütün maaşıma el koymaya hakları var mıdır Müşteri hizmetleri bilgi veremem diyip sıyriliyor isin icinden kac saattir ecel terleri döküyorum bilgisi olanlar lütfen yorumlasin
Dost ayni şeyi yaşamışın benle benimde Vodafone borcum var garanti eksiye düşürdü 1 hafta olmadan normale döndü eksiden çıkıp ama gene blokeli maaşının 4 de 1 ni kescekler sinema bu

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Maaşın 4 k diyelim 1 ksini kescekler neden bu kadar korktun merak etme maaşının hepsine el koyamazlar bu yollardan çok gectik

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Dost ayni şeyi yaşamışın benle benimde Vodafone borcum var garanti eksiye düşürdü 1 hafta olmadan normale döndü eksiden çıkıp ama gene blokeli maaşının 4 de 1 ni kescekler sinema bu
Reyis 4te1i yasal zaten ona itirazım yok ama benim bütün hesaplarıma bloke konmuş yanlışlıkla bi frang hesabı açmıştım onda bile bloke var bugün maaşıma el koymuşlar böyle bir şey yasal değil yarın şubeye gidicem bayramdan sonraya birakmazlarsa o cocuklari sıkıntı yok bayramdan sonraya kalırsa muhabbetler muhabbetler 5 saatt3 200 tane beyaz cıktı kafamda stresten o çocuğu garanti

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Maaşın 4 k diyelim 1 ksini kescekler neden bu kadar korktun merak etme maaşının hepsine el koyamazlar bu yollardan çok gectik
Sağa sola bir dünya borcum var cepte sigara parası yok adamlar bütün maaşıma el koymuş 40 gün sigara parasız nasıl idare edicem reyis korkmayım da napayım