Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Banka Hesap Kiralama Dolandırıcılığı

qamarolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
777
93
Benim hayatımı yasayinda goruyim sizi o su bu boş muhabbetler dayı milyon tane insan var milyarlarca olay yaşıyor koşa koşa hesaplarımi teslim ediyor ayar oluyorum şöyle saçma sapan konuşmalara yaşın kaç bilmem etmem bunun yaşlarda alakası yok yapmışsın bı cahillik durumdan nasıl çıkarım diye fikir al burda millete yok ben neler yaşadım neler yaptım boş yapma burda hergun intaharin eşiğine gelmiş insanlar konu acıyor totomuzu yirtiyoruz ediyoruz biraz olsun değiştirebilmek fikirlerine yön vermek için 6k alacakmista felanmiş filanmiş. Bence olaya odaklan geçmiş olsun.

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Benim hayatımı yasayinda goruyim sizi o su bu boş muhabbetler dayı milyon tane insan var milyarlarca olay yaşıyor koşa koşa hesaplarımi teslim ediyor ayar oluyorum şöyle saçma sapan konuşmalara yaşın kaç bilmem etmem bunun yaşlarda alakası yok yapmışsın bı cahillik durumdan nasıl çıkarım diye fikir al burda millete yok ben neler yaşadım neler yaptım boş yapma burda hergun intaharin eşiğine gelmiş insanlar konu acıyor totomuzu yirtiyoruz ediyoruz biraz olsun değiştirebilmek fikirlerine yön vermek için 6k alacakmista felanmiş filanmiş. Bence olaya odaklan geçmiş olsun.
Şişt bak canımı sıkma kimse kimseyi yargılayamaz sen kimsin beni yargılayacaksın yapılan yanlışsa canını sıkıyosa okuma haddini bil

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Ceza almaz diyenler herhalde zambiyada felan yaşıyorlar avukat forumlarına bakın böyle banka hesabı kiralayan insanların konularıyla dolu bir tane yırttan adam yok hapis cezası olur kacari yok kınayan arkadaşlarada sözüm şu insanların hayatını bilmeden yargılamayn adam zorda kalmış yapmış sanki adamın binlerce TL si varda yapıyor zanneder