Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bankalar Üzerinden Dolandırma Hakkında

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Aslında ilginç olanda şu,kredi vermiyor bankalar ona ,adına kredi çekip garanti bankasından başka birinin banka hesabına aktarılıyor,ordanda gülsüm diye bir kadının papara hesabına aktarılıp ,artık ordan sonra ne olduysa paraya.oyle papara ve banka hesabı kiralayan zir cahillerede kapak olsun

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
birincisi hiçbir banka şu kadar geri ödemeniz var diye aramaz. hadi aradı diyelim şu kadarını finans müdürümüze göndericez size gerisi kalacak diye bi mantık mı var bakkal mı bura diyeceksin anında uyanacaksın. bi de kendi hesabından da değil önce kardeşine attırıyorlar sonra oradan kendi hesaplarına aktartıyorlar. sene 2024 be dayılar bunları da yemeyin bi zahmet. kardeşi atmye kadar gitmiş falan bir de. yazık olmuş ama arkadaşlarına günde 2 doz organize işler'in 2 filmini yazıyorum biraz kafaları açılsın

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Arkadaş aradı az önce şuna benzer olay gelmiş başına
Aga çok boktan çok profesyonel dolandırıcılık yapmışlar. Ağzım açık okudum ve üzüldüm. Adam bir de engelliymiş. Neyse ki bizleri aramıyorlar ne kredi ne kredi kartı çıkıyor. İlk defa mutlu oldum çıkmadığına :)

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
birincisi hiçbir banka şu kadar geri ödemeniz var diye aramaz. hadi aradı diyelim şu kadarını finans müdürümüze göndericez size gerisi kalacak diye bi mantık mı var bakkal mı bura diyeceksin anında uyanacaksın. bi de kendi hesabından da değil önce kardeşine attırıyorlar sonra oradan kendi hesaplarına aktartıyorlar. sene 2024 be dayılar bunları da yemeyin bi zahmet. kardeşi atmye kadar gitmiş falan bir de. yazık olmuş ama arkadaşlarına günde 2 doz organize işler'in 2 filmini yazıyorum biraz kafaları açılsın
Bu benzeri olay dostum,dediğini tam anlamamıştım,yaşı var garanti bbva diye yazıyormuş sms te sanırım ona aldanmis cahillik

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Aga çok boktan çok profesyonel dolandırıcılık yapmışlar. Ağzım açık okudum ve üzüldüm. Adam bir de engelliymiş. Neyse ki bizleri aramıyorlar ne kredi ne kredi kartı çıkıyor. İlk defa mutlu oldum çıkmadığına :)
Sikayetvardaki o değil , internette araştırırken karşıma benzeri dolandırıcılık yapmışlar az önce

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Aynen öyle bizler kumarbaz zekalılar olduğumuz için kolay kolay inanmayız ama adam engelli ve saf özellikle seçiyorlar.

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Onada kredi çıkmıyor kara listede

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Ama internet bankacılığı ele geçmesi kredi çıkması filan sağlam dolandırıcılık,arayan 0539 lu hattan aramış,Akbank hesabina aktarmalislar birinin.ablamadigim bunların hepsi takip edilir

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Kendi bankasından başkasının bankasına EFT yapilirken sms onay gelir o gelmemiş ,onu nasıl asmışlar

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Parayı alma şansı vanri

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
1,348
113
Cahil ve saf bi kardeşimiz geçmiş olsun

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,635
2,112
113
Dostum ilk cümleni ozetlicem bazı banka müdürler şirketlere kredi çıkarmak için evrakta sahtecilik ve komisyon aliyorlar patronlardan ciddi şekilde bu olaylar çok var he ama buradaki konu farklı orasi ayrı