Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Başarının Anahtarı Hangisidir?

Başarının Anahtarı Hangisidir?

• Azim ve inanç

• Eğitim ve gelişim

• Cesaret

• Akıl

• İlgi

• Sevgi

• Umut

• Davranış

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
şanstır dostum
Varlıklı bir ailenin bireyi olarak dünyaya gelmek senin başarılı olma ihtimalini arttırır, bu şanstır...
Daha zeki biri olarak dünyaya gelmek senin diğerlerinden daha başarılı olma ihtimalini arttırır, bu şanstır
Daha çok kategorize edilmiş halini örnekleyebilirim

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,852
19,006
113
Bence sevgi ve ilgidir zira her başarının ardında bir vefa vardır birine adanmışlık ,bir hırs ,azim vardır..

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Başarının anahtarı azimdir. Akıl sonra gelir

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bu şuna benziyor. Eskiden bateri kursuna giderdim. Hocam bana dedi ki yeteneksizler daha başarılı oluyor. Neden dedim çünkü daha çok çalışıyorlar dedi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Başarının anahtarı torpil ve dayıdır gerisi hikaye hurafe

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Herkes akıl demişte benim bı arkadaşım var lakabı Deli Mami adam kardeşini kaybetti kazada ve isminden anlayacağınız uzre meczup bir adam sanayiide çalışıyor 8 senedir şuan ailesinin üzerine araba ev aldı tabi paraları o degerlendirmedi ama yine de azim olmadıktan sonra bı boka yaramaz ben de akıllı bir adamdım üni bitirdim 2 tane sonuç ne hüsran çünkü bizde azim yok ki zaten azimli olan adamın kumarda işi ne ak gider ticarete atılır yatırım yapar ama hem kumara yatırdığı parayı ticaretten işten yatırımdan çıkaran ,hemde kumarda kazanan adamdan korkacaksın aga:D neyse sözüm o ki azimle sıçan duvarı deler

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Bence sevgi ve ilgidir zira her başarının ardında bir vefa vardır birine adanmışlık ,bir hırs ,azim vardır..
Yok aga sevgi ve ilgi şımartıyor adamı çok net bir örneğiyim ilgiler üzerimde olunca yaptığım işi bırakıp o ilgi gösteren kişi veyahut kişilere yöneliyorum ne zaman yalnız kalsam o zaman gözü karartiyorum azim olmalı bir insanda

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Beyler başarının anahtarı geldi tanesi 500 tl başarının anahtarı nı isteyen ne yapacağını biliyor son iki tane kaldı. images (2).jpeg