Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Bayern - Galatasaray Maçı Ne Olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
549
279
63
İlk maçtaki baskıyı orada yarım saat bile yapabilse 3 4 net pozisyon bulup, bunların 1 ini bile atabilirse, ardından full defans yapıp Galatasaray puan alabilir.

Ancak, pres baskı esnasında arkada boşluk verirse Bayern cezalandırıp erkenden 2 3 farkı bulup rölantiye de alabilir. Bakalım zevkli maç olacak...

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,004
1,995
113
İlk maçtaki baskıyı orada yarım saat bile yapabilse 3 4 net pozisyon bulup, bunların 1 ini bile atabilirse, ardından full defans yapıp Galatasaray puan alabilir.

Ancak, pres baskı esnasında arkada boşluk verirse Bayern cezalandırıp erkenden 2 3 farkı bulup rölantiye de alabilir. Bakalım zevkli maç olacak...
Bir gs li olarak söylüyorum 3-4 yeriz

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,073
6,164
113
Galatasaray'ın lig ve Avrupa maçlarında atanindan çok Tutanı etkili oluyor genelde Muslera'nın yokluğunda Galatasaray'ın bu deplasmandan puan çıkarabileceğini düşünmüyorum. İlk maçtaki yoğun baskıyı Bayern evinde kabul etmeyecektir net bir skorla Bayern kazanır

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
549
279
63
Galatasaray'ın lig ve Avrupa maçlarında atanindan çok Tutanı etkili oluyor genelde Muslera'nın yokluğunda Galatasaray'ın bu deplasmandan puan çıkarabileceğini düşünmüyorum. İlk maçtaki yoğun baskıyı Bayern evinde kabul etmeyecektir net bir skorla Bayern kazanır
Buna katılıyorum, gerçekleşme ihtimali yüksek.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Dünyanın en iyi takımıyla asyanın en iyi takımı karşı karşıya, sonuçtan ziyade ezilmemek oyunda kalmak önemli

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,662
1,299
113
Üstadlar Avrupa'da Türk Takımı olduğu zaman destek belli haydi Cimbom kimleri devirdin bayern kimmiş

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Son dakika bllgisi Endombilim Bayern Münih ekibinin yemeklerini de yemiş maça Bayern aç baslayacak şansımız arttı
Haydi AVRUPA FATİHİ

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,775
10,382
113
Son dakika bllgisi Endombilim Bayern Münih ekibinin yemeklerini de yemiş maça Bayern aç baslayacak şansımız arttı
Haydi AVRUPA FATİHİ
Haydi AVRUPA FATİHİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...