Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bayramda Parasız Kalmak

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,317
3,183
113
İnsanin cani sıkiliyo evde . Bende sıkıntıdan günah kasıyorum biraz. Sokağa çıkanları polise ihbar ediyorum . Devletin kasasina para girsin birazo_O

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Millet kayıpta bayramda cebinde para yok sigara yok bize sarıyor

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Var ya sakin bir insanım bugün hele böyle pamuk gibiyim beni bile geriyorlar :D

whitepk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
668
81
28
Konuyu acan kisiye itibar etmeyiniz boyle mesnetsiz desteksiz konulara da

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,402
2,409
113
İnsanin cani sıkiliyo evde . Bende sıkıntıdan günah kasıyorum biraz. Sokağa çıkanları polise ihbar ediyorum . Devletin kasasina para girsin birazo_O
Evinde duranlar, kurallara harfi harfine uyanlar, özgürlüğünden fedakarlık eden insanlar enayi mi ? Kural varsa zorunlu haller dışında herkes için geçerli. İyi yapıyorsunuz ;)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Bonus için deliriyor millet bak şimdi bu konuda üstlerde durursa biri gelir beyler adamın parası yok morali bozuk siz burda muhabbetindesiniz ayıp der kaçar

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Bonus için deliriyor millet bak şimdi bu konuda üstlerde durursa biri gelir beyler adamın parası yok morali bozuk siz burda muhabbetindesiniz ayıp der kaçar
Ahahshsh olum yapma şöyle şeyler bi an canlandı gözümde. Bir yandan sen bir yandan ben sövüyoruz ama nasıl sövüyoruz:D

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Yemişim bonusunu ya 3 kuruş etmeyecek insanlar için asla kendi keyfimi kaçırmam. Hayat felsefem bu yöndedir aga :)

Dexter

V-İ-P üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,120
300
83
Ama şöyle bi 500tl olsa bi bj oynasak efsane olurdu :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Ahahshsh olum yapma şöyle şeyler bi an canlandı gözümde. Bir yandan sen bir yandan ben sövüyoruz ama nasıl sövüyoruz:D
Herkes çok düzgün her şeyi amacına uygun kullanıyor gelip bize laf ediyorlar vallahi cok ayar oluyorum :)