Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bayramda Parasız Kalmak

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Su venedikbeti 100 yapalm 3umuz bj masasina girecz 100er tl sallicsm size. 3umuz ayni masads oynicaz hedef 1k hangmiz 1k yaparsak vcikacaz bolusecegiz :D
bj şans oyunu gibi duruyor ama bilmek ister nerde ne kağıt cekeceksin hitler doublelar ben pek anlamam ben rulet adamıyım :D

Dexter

V-İ-P üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,120
300
83
Gecen betmoon da 200 yaptık şanslıydım knka :D
Abi adamlar son islem bonus vs demiyor yukledimi herkese yukluyor istersen son 10 islemin bobus olsun 10ununda cekms ol yine yukluyor ve tek kat cevrm istiyo. Ben bu siteyi ovmimde 10 kurusluk 10spin verip 35 kat cevrm isteyen siteyimi övim :D

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Abi adamlar son islem bonus vs demiyor yukledimi herkese yukluyor istersen son 10 islemin bobus olsun 10ununda cekms ol yine yukluyor ve tek kat cevrm istiyo. Ben bu siteyi ovmimde 10 kurusluk 10spin verip 35 kat cevrm isteyen siteyimi övim :D
Ben Betmoon u her yerde överim abi benim 2 sitem var b10 ve Betmoon

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
B10 da vip üye olduktan sonra bir de çekimler max 10 dk ya geliyor 5 k civarı hiç sıkıntı yaşamıyorum sende 3 4 kez 300 tl yüklüyorlar gecen sene her hafta spin veriyorlardı 50 spin 1 tl değerinde kral site ikiside