Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Baywin | 150₺ Nakit Bonus & 200 TL Bonus Buy Deneme Bonusu ! ( Yatırım Şartısz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyit422

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
110
43
Ekli dosyayı görüntüle 416491

Hoş Geldin Bonusu ( 200₺ Bonus Buy )

- Deneme bonusumuz yalnızca kayıt oluştururken alınabilmektedir. Farklı bir şekilde ekleme sağlanmamaktadır.

- Bonus üyeliğinize otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kurallar ve Şartlar ;

1- Üyeliğinize, 200 ₺ Değerinde Buy Freespin Big Bass Splash oyununda eklenecektir.

2- Bakiyenizi 2500 ₺ yapmanız durumunda 500 ₺ çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

3- Yatırım Şartı bulunmamaktadır.Yatırım sağlamınız durumunda deneme bonusu hakkınız iptal edilecektir .
4- Bakiyeniz 2500₺ ye ulaşması durumunda otomatik olarak 500₺ olarak düzenlenecektir.
Not: Bakiyeniz 500₺ olarak düzenlendikten sonra katılım sağlamadan çekim verebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 416500

Hoş Geldin Bonusu 150 ₺ Nakit Bonus

- Deneme bonusumuz yalnızca kayıt oluştururken alınabilmektedir. Farklı bir şekilde ekleme sağlanmamaktadır.

- Bonus üyeliğinize otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kurallar ve Şartlar ;

1- Üyeliğinize, 150₺ Değerinde Nakit bakiye eklenecektir. Bonus tüm oyunlarda geçerlidir.

2- Bakiyenizi 2500 ₺ yapmanız durumunda 500 ₺ çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

3- Yatırım Şartı bulunmamaktadır.Yatırım sağlamınız durumunda deneme bonusu hakkınız iptal edilecektir .
4- Bakiyeniz 2500₺ ye ulaşması durumunda otomatik olarak 500₺ olarak düzenlenecektir.
Not: Bakiyeniz 500₺ olarak düzenlendikten sonra katılım sağlamadan çekim verebilirsiniz.

-- Baywin Üyelik ve Giriş İçin Tıklayınız--
Bakiye düzenlenmeei yanlıslıkla katılım yaprım 491 oldu 490 çekim gönderdim onaylandı falan ama hesabıma gelmedi ?

Ekli dosyalar

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
Bonusla 13 bin aldım 500 çektim geri siteye attım şuan 13 bin daha aldım helal olsun öderse sadece ss attığım 10 kişi üye oldu son 2-3 saatte hepsi yatırımı oyuncular sitede davet et bonusu göremedim yoksa daha çok üye yönlendirirdim

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
10 bin çekim yaptım vermedi çekim işlemimi blokeledi verir diye tahmin ediyordum demekki aynı düzen şaşırdım açıkçası.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113

-- Baywin Üyelik ve Giriş İçin Tıklayınız--

yablitemha

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
95
91
18
Canlı destek berbat, hiçbir şekilde bağlanmadım..

ssozenkimki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
459
133
43
Tam uygulandı
Uygulandı: ₺ 500.00
Talep Edildi: - ₺ 500.00

diyor ama hesaba gelmedi para.
tekte 150x yakaladık2500 yaptık vermezse varya ağır küfür ederim siteye

Dodo20

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
43
8
8
Bu site sağlam site arkadaşlar paranız kalmaz rahat olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...