Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bel Fıtığı Hakkında Bilgisi Olan Var Mı

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Arkadaşlar bende bel fıtığı vardı ms hastalığım da var son 2 aydır sağ ayağımı zor kaldırıyordum, yere sürtüp takılıp düşüyodum yaklaşık 1o gündür de 2 bacağımda inanılmaz güçsüzlük var 200-300 metre yürüdükten sonra adım atamıyorum yürürken yalpalıyorum belde de ağrı var bel fıtığı olan var mı bunları yaşayan ? acaba fıtık mı ms mi vurdu yoksa korona mı oldum hastaneye gitcem ayın 1nde ama baya canım sıkıldı yürüyememek çok zor her gece 2 saat yürüyüş yapıyodum

Denver

İncınmişsin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,679
1,625
113
Arkadaşlar bende bel fıtığı vardı ms hastalığım da var son 2 aydır sağ ayağımı zor kaldırıyordum, yere sürtüp takılıp düşüyodum yaklaşık 1o gündür de 2 bacağımda inanılmaz güçsüzlük var 200-300 metre yürüdükten sonra adım atamıyorum yürürken yalpalıyorum belde de ağrı var bel fıtığı olan var mı bunları yaşayan ? acaba fıtık mı ms mi vurdu yoksa korona mı oldum hastaneye gitcem ayın 1nde ama baya canım sıkıldı yürüyememek çok zor her gece 2 saat yürüyüş yapıyodum
Geçmiş olsun abi
Önemli birşey yoktur inşallah

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,799
6,971
113
Senin baya ilerlemiş kardeşim tek çare ameliyat gibi duruyor. Mr çektirmediysen bir an ömce çektir ve bir kaç beyin cerrahımdam randevu al. Sağlık çalışanıyom tek çaren ameliyat bence

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Senin baya ilerlemiş kardeşim tek çare ameliyat gibi duruyor. Mr çektirmediysen bir an ömce çektir ve bir kaç beyin cerrahımdam randevu al. Sağlık çalışanıyom tek çaren ameliyat bence
benimde o geliyo aklıma ameliyat ne kadar sürüyo bilgin var mı kaç gün çalışamam

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
rioletta dost bel fitigi geçmiş olsun bende aynısını yaşadım hemde daha fazla ağrı oldu ama ameliyat kesinlikle olma benden sana tavsiye

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
Sen doktoro git eğer bel fıtığı derse bana msj at ozelden benim kullandığım bir ilaç var bana çok çok iyi geldi sanada gönderirim kendim özel aktardan yaptırdım

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
Dediler dostum ondan sana söyledim ben daha kotuydum sürekli ayakta duruuordum

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
Yatamiyordum oturamiyordum yani anlicagin su an sendeki ağrının iki katı bende vardı

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
Şimdi çok iyiyim ama senin şu an yaşadığın acıyı iyi biliyorum sen doktora ilk olarak ilaç krem kullan ama dersen sen kullandığım kremi ver kullanayım sana gönderirim dost bana gerçekten cok iyi geldi

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
2,004
113
Emen emen 1 senedir çok iyiyim kullandığım kremi masaj yaparak 15 dakka ovuyosun 1 haftada birşeyin kalmaz

Jkey27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
124
16
18
Geçmiş olsun kardeşim bu bel fıtığı ama sinir sıkışması artı olabilir yani düşük ayak ihmal etme beyin cerrahi ye görün ben ihmal ettim şu an engelliyim