Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Ben Mi Yanlış Yapıyorum?

Zypern

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
141
102
43
Son 2 haftada yattığım maçlar tam komedi cinsinden hep 1 maç yd 1 gol sırasıyla
# Mlada Boleslav - Slavia Prag 1.5 dedik 22. Dk da 0-1 oldu öyle bitti
# Puskas - Ferencvaros 2.5 dedik iy 1-1 2. Yarı tek gol çıkmadı
# Mıdtjylland - Horsens her iki yarı gol olur dedik 800 gelecekti son maçtı iy 0-1 MS 0-1 deplasmanın bazı sitelerde oranı 12 ye kdr çıkmıştı
# Boavista - Moreirense 1.5 dedik son dk penaltı kaçtı dönen topu boş kaleye kaleciye nişanladı
# U.Berlin -Schalke 2.5 dedik iy 1-1 MS 1-1
# Shaktyor - Energetik 1.5 dedik 12. 1.0 ms 1.0 tek 1.5 alta gideni bulduk Belarus da
Ayrıyeten cyber nhl maç başı 2.5 alıyoz periyod a adamlar ilk per 2 de kalıyor kalan 2 per 4 4 atıyo
Nasıl tutturuyonuz beyler bende mi bişiy var benım gbi olan varmı merak ettim

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
arkadaşlar isteyen katılır isteyen uygular ben sadece fikrimi söylüyorum holiganda min papara çekim 50 tl ve sınırsız 200 ü günde 2 kere sadece 1 gole 1.30 orana atıyorum 60-60 tl olarak geliyor çekiyorum denemenizi tavsiye ederim

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
arkadaşlar isteyen katılır isteyen uygular ben sadece fikrimi söylüyorum holiganda min papara çekim 50 tl ve sınırsız 200 ü günde 2 kere sadece 1 gole 1.30 orana atıyorum 60-60 tl olarak geliyor çekiyorum denemenizi tavsiye ederim
Fazla yaşatmazlar seni kardeşim merak etme

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
cyber maçlar yüzünden bende kötü durumdayım 1.20 oranları bile kaybediyoruz ne cyber miş be

jimihendrix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
339
63
Yemin ederim varya brn sıkıldım artık şu kendimizi düşürdüğümüz saçma sapan durumlardan. 7000 civarı maaşım 15inde görüyorum sadece 25inde 1 lira kalmamış oluyo. Yaklaşık 7aydır düzenli olarak kaybediyorum. Ve oynadığım sitelerin çantada keklik görüp it köpek Çekmeside çabası.
Saat 00:22de 200 haftalık kayıp bonusu yatırdılar 100tur 2 lira slot açtım 00:28de para bitti. Gerçekten alay eder duruma geldi artık SEKA grubuna ait siteler.

curry

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
284
63
Uzun vadede hep kaybettirir bro ilerde demek istediğimi anlayacaksın

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,061
1,279
113
Yanlış yaptığın bir şey yok hocam uzun vadede hep zarar heleki kasası küçük olanlar. Gerçi sosyal medyada herkes çatır çatır kazanıyor ! Nasıl oluyorsa

curry

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
284
63
Yemin ederim varya brn sıkıldım artık şu kendimizi düşürdüğümüz saçma sapan durumlardan. 7000 civarı maaşım 15inde görüyorum sadece 25inde 1 lira kalmamış oluyo. Yaklaşık 7aydır düzenli olarak kaybediyorum. Ve oynadığım sitelerin çantada keklik görüp it köpek Çekmeside çabası.
Saat 00:22de 200 haftalık kayıp bonusu yatırdılar 100tur 2 lira slot açtım 00:28de para bitti. Gerçekten alay eder duruma geldi artık SEKA grubuna ait siteler.
Güzel kardeşim sen artık idda değil kumar oynuyorsun bu yüzden kaybediyorsun 2 yıl önce bende herşeyimi böyle kaybetmiştim. Kaybettiklerini geri kazanmak için ne zaman oynarsan kaybedersin. Zaten paran olduğunda oynarsın bu oyunu çünkü kendine güvenirsin ama parasız olduğunda son paran olsa üstünde baskı olur hep yanlış tercihlere oynarsın keşke buna oynasaydım diye pişman olursun. Ya sistem bul ya bırak sana tavsiyem, yaşadıklarını yaşadım yardım istiyorsan bana özelden yaz

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,061
1,279
113
Güzel kardeşim sen artık idda değil kumar oynuyorsun bu yüzden kaybediyorsun 2 yıl önce bende herşeyimi böyle kaybetmiştim. Kaybettiklerini geri kazanmak için ne zaman oynarsan kaybedersin. Zaten paran olduğunda oynarsın bu oyunu çünkü kendine güvenirsin ama parasız olduğunda son paran olsa üstünde baskı olur hep yanlış tercihlere oynarsın keşke buna oynasaydım diye pişman olursun. Ya sistem bul ya bırak sana tavsiyem, yaşadıklarını yaşadım yardım istiyorsan bana özelden yaz
Hocam sistem falan hikaye basit bir mantıkla düşünecek olursak karşımızda sınırsız bir kasa var . Bizlerin oynadığı miktarlar hep cüzi . Saman alevi gibi parlarsın ama uzun vadede hep zarar. En şanslı olan aldığını geri verir. Ha 100k kasan olursa o zaman sistemli oynamanın getirisi olabilir o da belki