Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Benim Gibi HATA YAPMAYIN

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Gençler dün 1153 cektim bilem bilir dünden beri hırsıma yenik düşe düşe kasayı sıfırladım artı ayırdıgım yurt paramıda az once Galatasaraya bastım Diagne denilen ibne sagolsun yatırdı -400 de borca girdim nasıl bir illet bu sinirlerim bozuldu...

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Ya sabaha kadar herşey güzeldi bugünkü Anadolu Efes maçı ile başladı simdi sonum geldi galatasarsy ile...

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,235
724
113
Bir klasik senin bu yaptığın herkes yaşıyor zaten sen bunu bugün yaşadin üzerinden zaman geçicek yine aynı hatayı yapicaksin

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
Ben geçen 800 çektim babamla tartıştık sinir stresten hepsi gitti dahada param olsaydı anda bankada gidip yatirmaya usendim Allahtan vala batardim senin gibi bu işi sakin hırs yapmadan oynamadinmi hep sonuç aynı hüsran

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
ben 4.5k maaşımı yedim bu sene üniyi bitirip işe başladım işe başladığımdan beri ailemle aram bozuldu nişanlım terketti kira borcum var çevremdeki tüm arkadaşlarıma borcum var hala bu aq oyununu oynarken buluyorum kendimi oynamayın desem ne fayda ben oynuyorum

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
çok ciddi paralar kazandıran mesleğim olmasına rağmen şuanda olduğu gibi aylardır bi paket sigara parasını bile borç ister hale geldim kaç gece aç y yattım 5 lira 10 lira da olsa ne geçse elime oynadım nasıl bi insan haline geldim ben bilmiyorum artık

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,709
72,027
21,113
çok ciddi paralar kazandıran mesleğim olmasına rağmen şuanda olduğu gibi aylardır bi paket sigara parasını bile borç ister hale geldim kaç gece aç y yattım 5 lira 10 lira da olsa ne geçse elime oynadım nasıl bi insan haline geldim ben bilmiyorum artık
üstad zarar veriyorsa oynamayacaksın. Kendini kontrol etmen lazım

LeadeRJacK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
347
111
43
Oluyor öyle şeyler bende geçen hafta 3 bin lira paramı kaybettim çalısmıyorum suan kenardaki paramdı , bizim peder vermişti param bitti diye harçlık 100 lira onun ile 4 gündür 5 bin lira kazandım şükürler olsun . Kumar bu üzme kendini toparlarsın tekrar

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Nasıl üzme başkan dün 1153 ü kenara atmadım simdi 400 lirada borca girdim ...

KEREM

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
150
54
28
Beyler bu işin sonu yok. Adamlar bizim paramızla köşeyi dönüyor 2 haftadır oynamiyom o kadar rahatım ki anlatamam. Zaten 3.500 tl mass var neyime yetmiyor. 100 tl 5 gün oldu bitmedi. Bir maça yeri geldi 200 300 bastık. 200 lira ile neler yapabilir insan düşünün. En önemlisi ise zamanimizi çalıyor. ŞU soruyu sorun kendinize bu bağımlılık olmadan önce nasıl bir hayatım vardı ve şimdi nasıl? Ailesel bağları koparıyor milleti eşinden nişanlısından ayırıyor. Yalan söylemeye basliyorsunuz artık. Oynayacaksaniz da eğer zevkine kendinizi uzmicek şekilde oynayın.

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Beyler bu işin sonu yok. Adamlar bizim paramızla köşeyi dönüyor 2 haftadır oynamiyom o kadar rahatım ki anlatamam. Zaten 3.500 tl mass var neyime yetmiyor. 100 tl 5 gün oldu bitmedi. Bir maça yeri geldi 200 300 bastık. 200 lira ile neler yapabilir insan düşünün. En önemlisi ise zamanimizi çalıyor. ŞU soruyu sorun kendinize bu bağımlılık olmadan önce nasıl bir hayatım vardı ve şimdi nasıl? Ailesel bağları koparıyor milleti eşinden nişanlısından ayırıyor. Yalan söylemeye basliyorsunuz artık. Oynayacaksaniz da eğer zevkine kendinizi uzmicek şekilde oynayın.
Birbirimizi kandırmayalım kardeşim şimdi, eğer cok zengin değilsen bu illeti kimse zevk icin oynayamaz. Neler geldi neler gitti hep hırstan kaybediyoruz

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Bilindik sağlam bir siteye 50 TL Mobil ödeme yaptım yatirimim az diye 15 + 15+ 20 üç kupon yaptım belki biri gelir diye hepside ortalama 150 ser TL veriyor ,, oysaki hepsi tuttu baya şanslıydim :) kasa oldumu 390 ,ee Ağa'nın eli tutlurmu para gitmesin diye sen gel üç kupon yap sonra gel 390 dan sonra tek maç yapan yapan kasa bas para tatli geliyor tabi , bir baktım kasa 6700 baya şanslıyım çekim talebi vereyim dedim vermez olaydım 1 saat sonra site içi mesaj geldi 48 saat kuralı tabi bunu akıl edemedim para geri geldi , kendime dur dedim oynama 3 4 saat geçti kasa bana bakıyor ben kasaya gittim dayanamadım slota girdim hit spin denilen oyunda pic ettim parayı bana kaldı 900 TL :) Beyler ama ben sizden biraz şanslıyım 900 zu kurtardım çektim 2 gün önce herkese geçmiş olsun halimiz harab

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,350
1,633
113
Benim 15 bine yakın borcum vardı sansım iyi gitti hepsini ödedim hatta millete borc bile verdim. 2 hafta önce 330 TL lazım oldu para bulamadım kredi çekmeyi denedim çektim 330la işimi hallettim kalanı kaybettim sonra bidaha çektim sonra bidaha derken 26bin borca girdim yani bu işin sonu yok herşey temizlesende şeytan rahat durmuyor hırs kötü birşey gerçekten Şükür borcumu bugün tekrar kapattım hatta kara bile geçtim insallah aynı hataya düşmem zor Bi durum gerçekten 1 hafta öncesine kadar uyku bile uyuyamıyordum