Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Beşiktaş | Kasa 300 Hedef 2 k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Vefat etti yazdık ya en son arka arkaya 3 kez tek gol hemde favorilerden 15k gitti aynı bonusu alıyorum sürekli 3 günde tek gol 15 15 15 45 gitti skerim kumarını dedim bir 10 gün saldım ulan 10 kişi kalıyor karşı takım olmuyor ilk yarı 1.5 demişiz dk 5 gol oluyor yatıyor nasıl olur yani özellikle biri gidip söylemesi lazım bu kadar denk gelmesi için
Iyi yapmissin eniste valla bizde yasiyoz sürekli benzer durumlari ara veremiyoz benim misal gecen ceyrek taraf ve 40.5 üst alicam baya iyi oran favori olmayan takima vericem tam alirken 43.5 oldu tekrar bastim 44.5 oldu tekrar bastim aldi sonra 31 13 bitti favori takim 18 fark yedi öyle iste eniste

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
İlk yarı kg de üstümüze yok 2 tane seçiyorum biri geliyo biri 1/0 bitiyo sürekli aynı nane
Ulan diyorum para olduğu zaman hep aynı şekil yatıyor kombinasyon yapıp biri gelecek diğeri de tek golde kalacak şekilde yapayım 10 tane kupon yapıyorum bu sefer 0-0 bitiyor

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
İlk yarı kg de üstümüze yok 2 tane seçiyorum biri geliyo biri 1/0 bitiyo sürekli aynı nane
Ulan diyorum para olduğu zaman hep aynı şekil yatıyor kombinasyon yapıp biri gelecek diğeri de tek golde kalacak şekilde yapayım 10 tane kupon yapıyorum bu sefer 0-0 bitiyor
Cok takma eniste kumar işi hep boyle

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,041
4,264
113
3.5 üst olmuş aramadım nasıl attılar o kadar gol

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,041
4,264
113
Lecce devre arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...