Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beşiktaş Yaktın..

Yalabik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,443
729
113
Büyük geçmiş olsun :( 1 korner çıkmış daha

ednc75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
363
62
28
1 korner nedir ya 60 dakikadır
bende anlamadım kardeşim ya 1.5 aydır çalışmıyorum işssızım evlıyım mecbur ıhtıyac oluyo faturam ustune dun son yatırım yaptım aallah yukarda 1 kornerden gıttım son maçtı bugun de gencobahıs 50 frebet verdı ya onunla oynadım buda son maçımdı yazıklar olsun ya mılan maçını 10.5 korner seçtım sildım bunu yazdım o geldı bu gıdıyo böyle şans olur mu delırcem ya

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
bende anlamadım kardeşim ya 1.5 aydır çalışmıyorum işssızım evlıyım mecbur ıhtıyac oluyo faturam ustune dun son yatırım yaptım aallah yukarda 1 kornerden gıttım son maçtı bugun de gencobahıs 50 frebet verdı ya onunla oynadım buda son maçımdı yazıklar olsun ya mılan maçını 10.5 korner seçtım sildım bunu yazdım o geldı bu gıdıyo böyle şans olur mu delırcem ya
Alayının .......
Sen anladın

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
yemın ederım benım kuponun aynısını oynamışsın kardeşim bende sıvas beşiktaş aynı maçı oynamışız bu nedır ya
Aynı kaderi yaşıyoruz bende totenham maçını sildim bu cenabetleri yazdım

ednc75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
363
62
28
helal olsun 74 dakkada 2 korner büyük marıfet.....................

Yalabik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,443
729
113
Bu hafta skor olarak galatasaray-fenerbahçe-beşiktaş yüz güldüren yok

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Bu hafta iddadan para kazanan varsa ya yalan söylüyordur yada çok büyük şansa kazanmıştır