Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Beşiktaş'ın Evinde 5 Yemesi

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,211
15,778
113
Galatasarayliyim. Bir Türk vatandaşı utandim. Evinde Club B.'a 5-0 yenilinmez ama...Geçen Bodo'ya yenildi 2 kere.
Koca kulüp böyle olmaz ama

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,155
25,091
113
Nova reıs uzuluyo yorum yapmıcam o yuzden umarım toparlanırlar

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
807
279
63
Besiktasla dogdum buyudum ama bugun utandim bjkli olduguma

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,992
9,634
113
şu grupta boyle skorlar üzücü bu takımı bu sene bu hale baskan deıl senol fılozofu getırdı bı ton bonservıs verdırdı sonra olmayınca bıraktı gıttı. yazık cok yazık

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Rezalet ya, yazik oldu, takimi bitirdiler

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,211
15,778
113
şu grupta boyle skorlar üzücü bu takımı bu sene bu hale baskan deıl senol fılozofu getırdı bı ton bonservıs verdırdı sonra olmayınca bıraktı gıttı. yazık cok yazık
Bro ne olursa olsun mahalleden 11 kisi bulup siyah beyaz formayi giysek 5 yemeyiz evimizde

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Galatasarayliyim. Bir Türk vatandaşı utandim. Evinde Club B.'a 5-0 yenilinmez ama...Geçen Bodo'ya yenildi 2 kere.
Koca kulüp böyle olmaz ama
Taraflarları en ufak bir olumsuzlukta yönetime, teknik direktöre vs ana avrat küfür ediyor stadyumda. Birlik beraberlik yok. Gayet normal bu skorlar

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,941
21,113
Şenol güneş'in gitmemesi gerekiyordu, ahmet nur çebi gitse yeterliydi şuan toparlanması çok zor gibi duruyor ligde de ortalarda bitirir diye düşünüyorum.

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,155
25,091
113
Fener macında da fark yer sonra dahada toparlanamaz bjk

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,211
15,778
113
Şenol güneş'in gitmemesi gerekiyordu, ahmet nur çebi gitse yeterliydi şuan toparlanması çok zor gibi duruyor ligde de ortalarda bitirir diye düşünüyorum.
Rıza Çalımbay da toparlar elbet takimi ama baskanim evinde 5-0 yenilmezsin.hakem yanlis bilmiyorsam 1 dk uzatti bu bile utandiriyor adami

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,078
1,280
113
Fenerin arka bahçesi olup galatasaraya sallayacaklarına kendi kulüplerine baksalar böyle olmazdı

Scrrs

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,250
695
113
Koyu Beşiktaşlıyım Beşiktaşa küfür eden vs olduğunda kavga bile çıkartırım ama bu gece yemin ederim ki utandım maçı kapattım ya böyle bir rezillik olmaz beni nereden kim Beşiktaşlı yaptı diye küfür etmeye başladım artık

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,515
2,150
113
Şenol memleketcilik yaptı gene de yeri ayridir lobiler kazanıyor zoruna gidenin o insanın tribuncu insan ne demek istediğimi anlar

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,211
15,778
113
Her takimin kötü donemi olur ama utanç skorlar unutulmuyor malesef

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
Bjkli futbolcular hiç faul bile yapmıyordu az sert yapsa 2-0 3-0 da kalırdı maç ilginç

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,316
4,128
113
Beşiktaşin üstünden Ahmet Nur Çebi gibi salak adam geçmiş senin ticaret beynini neyse bu adamlar ticaretle uğraşıyorlar birde