Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betbey 20 TL Deneme Bonusu

Mylifee811

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
361
120
43
Artı ekliyorum böyle dandik siteye para yatiranda aveldir deneme aldım cektim yatırım desen 50 kuruş dahi yatırmam

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
127
43
Betbeye ve taraftar olan sitelere üye olmayın benim 10 bin tl ye çöktüler aman dikkat sebep neymiş başka sitede de oynuyormusum

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
127
43
Başka sitede oynuyorsun diye mi çöktüler o_O Geçmiş olsun
Evet hayatımda duyduğum en saçma bahane o yüzden bonus dahi olsa almayın bir hafta oyaladilar sonra inceleme olacak dendi sonuç başka sitede oynamisim soyleck laf kalmadı hesabı kapattılar

Motive

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
146
57
28
Şimdi anlarız arkadaşlar neyin ne olduğunu. Konuyu gördükten sonra siteyi buldum, bey gram denen yere üye oldum, ordan linke tıklayarak siteye üye oldum, deneme bonusunu aldım 3 maç seçtim oynadım ve kupon kazandı. Daha önce bu siteye üyeliğim yoktu yani normal olarak çoklu üyelik Multi hesap gibi işlerin içinde de yokum. Ayrıca yorumlarda yazdığınız taraftar siteleri hakkında da bir fikrim yok. O sitelere de üye değilim. Yani demem o ki. Ben bu siteye ilk defa üye oldum ve adamları iskillendirecek herhangi ters bir hareketim yok. Şu an çekim talebim beklemede. Yarım saat oldu işlemde yazıyor. Eğer bana da ödemezler ise hiç kimseye ödemezler. Ben buraya yazarım çekimin gelip gelmediğini. Ona göre üye olursunuz. Şimdi anlarız dolandırıcı sitemi yoksa gerçekten hak edenlere ödüyorlar mi ödemiyor larmı birazdan belli olur arkadaşlar.

Ekli dosyalar

Motive

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
146
57
28
Çekimim onaylandı arkadaşlar. Buda demek oluyor ki, siteyi kötüleyen arkadaşlar bok atan arkadaşlar, demekki siz çoklu üyelik Multi yada benim aklımın etmediği dalaverelere girdiğiniz için böyle siteler size ödeme yapmıyor. Bu siteler mal değil paralarını size bedavadan versinler. Tatlı su kurnazı olmaya gerek yok. Bakın benim yukarda anlattığım gibi hiç bir ters hareketim yok benim ödediler. Demekki sorun sitelerde değil sizdeymis. Böylece bu tartışmaya son noktayı koyuyorum. Musadenizle. ( Site adamı falan da değilim haktan adaletten yanayım. )

Ekli dosyalar

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
127
43
Çekimim onaylandı arkadaşlar. Buda demek oluyor ki, siteyi kötüleyen arkadaşlar bok atan arkadaşlar, demekki siz çoklu üyelik Multi yada benim aklımın etmediği dalaverelere girdiğiniz için böyle siteler size ödeme yapmıyor. Bu siteler mal değil paralarını size bedavadan versinler. Tatlı su kurnazı olmaya gerek yok. Bakın benim yukarda anlattığım gibi hiç bir ters hareketim yok benim ödediler. Demekki sorun sitelerde değil sizdeymis. Böylece bu tartışmaya son noktayı koyuyorum. Musadenizle. ( Site adamı falan da değilim haktan adaletten yanayım. )
terbiyesiz ve ahlaksız olmanın anlamı yok adam 100 lira yolladı diye benim 10 k mı haksizmi olduğunu ispatlar elimde her türlü kanıt mevcut böyle şerefsiz siteyi ovmen anlamsız 100 lira ile bu kadar mutlu olucagini bilmiyordum inşallah birgün başına gelirde bu yaptığın terbiyesizlik aklına gelir betbey benim 10 bine coktu sebep başka sitede oynamisim üstüne sponsor olduğu site dahi şaşırdı istersen görüştürebilirim seni hadsiz betbeyin canı cehenneme benim canım yanmış kalkmış önüne kemik koyulmuş it gibi 100 lira için bizi suçlu buluyorsun

Yunus159

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
82
28
Yıl 2022 hala senin gibiler kaldımi yaw bir bitmediniz a... Git çöplüğünde takıl

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
terbiyesiz ve ahlaksız olmanın anlamı yok adam 100 lira yolladı diye benim 10 k mı haksizmi olduğunu ispatlar elimde her türlü kanıt mevcut böyle şerefsiz siteyi ovmen anlamsız 100 lira ile bu kadar mutlu olucagini bilmiyordum inşallah birgün başına gelirde bu yaptığın terbiyesizlik aklına gelir betbey benim 10 bine coktu sebep başka sitede oynamisim üstüne sponsor olduğu site dahi şaşırdı istersen görüştürebilirim seni hadsiz betbeyin canı cehenneme benim canım yanmış kalkmış önüne kemik koyulmuş it gibi 100 lira için bizi suçlu buluyorsun
Djdjdjdjjs hocam sakin ol adam sadece deneme bonusundan cekemeyenlere laf söylemiş. Yani çoğu kişi deneme bonusu ödeme yapmadı demiş o da bonusu almış deneme amaçlı almış çekim yapmış yani demiş ki deneme bonusundan çekim yapamayanlar Multi üye site ödeme yapıyor demiş :)