Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BetBigo 100 Freespin & 100 Freebet Deneme Bonusu

ziyappen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
223
108
43

100 TL Freebet;

- Freebetinizi bir defa her karşılaşma minimum 1.50 oranda olacak şekilde minimum 2'li kombine kuponda kullanmanız gerekmektedir.
- Freebetinizi kullanmanız ardından 50TL yatırım sağlayıp minimum 1.30 orandan anapara çevrimi gerçekleştirmelisiniz.
Min max 300 TL cekim

100 Freespin;

- Freespinleriniz Pragmatic Play sağlayıcısındaki Gates Of Olympus slot oyununda geçerlidir.
- Freespin kazancınızın 5 katı çevrim sağlamanızın ardından, 50TL yatırım sağlayıp anapara çevrimi gerçekleştirmelisiniz.
Min max 300 tl cekim

Sah159

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
40
28
375 yaptım yatırım yapıp çekeceğim gelirse yazarım

baycaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
53
28
Beyler düzenli oynadıgım site burası sağlam merak etmeyin

polyun

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
4
3
İp çalışması yalanını söylüyorlar site isimlerini ilk defa duyuyorum. Boşuna üye olmayın

Kenan6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
107
43

100 TL Freebet;

- Freebetinizi bir defa her karşılaşma minimum 1.50 oranda olacak şekilde minimum 2'li kombine kuponda kullanmanız gerekmektedir.
- Freebetinizi kullanmanız ardından 50TL yatırım sağlayıp minimum 1.30 orandan anapara çevrimi gerçekleştirmelisiniz.
Min max 300 TL cekim

100 Freespin;

- Freespinleriniz Pragmatic Play sağlayıcısındaki Gates Of Olympus slot oyununda geçerlidir.
- Freespin kazancınızın 5 katı çevrim sağlamanızın ardından, 50TL yatırım sağlayıp anapara çevrimi gerçekleştirmelisiniz.
Min max 300 tl cekim
Site dolandirici itibar etmeyin

Derkondebel

Banko Burak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
741
113
300 tl yaptim bonusu sonra para yatirdim. 1.3 dan ana para cevrimi yaptim. Cekim talebi verdim. 1 dakika icinde yatti . Boylesini gormedim