Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

xxxokan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
166
55
28
Yönetici normal para yatırdık çekim talebi verdik 17:00 da saat kaç olmuş ödeme yapmıyor resmen paraya çöktüler sizlerinde seçiniz cikmiyo ne iş? Forma bak 3 5 kişiye ödeme olmuş sonra 5-6 saattir kimseye ödeme yok. Ben kendi paramla yatırıp yaptım ödemem gelmiyo 4 saattir ilgilenin hemen

Beyler herkez yöneticiye Dm de mesaj atsın ayıptır. Yöneticiden bile şüphe duymuyorum iş birliği yapmıştı olabilir bu nedir ya. Resmen paraya çöktüler

samocann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
196
32
28
Yöneticilerden bir cevap gelecek mi evet ??
Herkes çekim bekliyor nolacak 10 gün sonra mi yatircaklar

Cihat5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
724
81
28
Canlı destek kaptiyor cevap vermiyor parayı vurdun alamiyoz dolandırıcı mi dir nedir bu site aekdslar

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
726
500
93
Yatırım yapmayin çekimler gönderilmiyor iptal oldu çevrim felan yok deneme bonusu da değil ana para

Ircey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
60
28
Bu sitenin destek ekibi yok mu forumda? Niye mesaj yazmıyor

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
Benimde 4 saat oldu çekim bekliyor az sabır beyler

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
726
500
93
Ana para çevrim yok gene çevir diyor kapatıyor 1k bastım birdaha verecem gelmezse çekim burası çöp Screenshot_2024-09-20-22-16-19-836_com.android.chrome.jpg

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bize yardımcı olurmusunuz lütfen 5 saatir bekliyoruz lütfen dönüş yaparmisiniz.
Dostum site yeni acılmıs adamlar kontrol edıp gonderıyorlar yani senin buraya yazman ıslemı hızlandırmaz bızde beklıyoruz bak cekım senın gıbı onkere yazmıyoruz benımde 4 saat olmus yapacak bırsey yok beklıyecegız

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,476
4,511
113
Dostum site yeni acılmıs adamlar kontrol edıp gonderıyorlar yani senin buraya yazman ıslemı hızlandırmaz bızde beklıyoruz bak cekım senın gıbı onkere yazmıyoruz benımde 4 saat olmus yapacak bırsey yok beklıyecegız
adam prensesi bırakıp size yorum yapma zahmetinde bulundu yazıklar olsun :D