Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betgaranti - 15 TL Freebet

ibrahim2700

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
7
18
ya abi bak moderatörsun daha önce açılmış konuyu açıyorsun lütfen biraz dikkat edelim

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
çevrim şartı 1.80 kupon "kazancı-15" 100tl max çekim

Arslan28

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
8
8
Deneme bonusumuz bulunmamaktadır, dilerseniz CepBank ile minimum 20 tl, QR ile minimum 50 tl, Sanal kartlar ile minimum 10 €, yada hızlı havale(PAYGİGA) ile yatırımda bulunarak sitemizi deneme şansını elde edebilirsiniz.

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
ya abi bak moderatörsun daha önce açılmış konuyu açıyorsun lütfen biraz dikkat edelim
ömründe modluk yapmamış adamı mod yaparsan açılmış konuyu açar farklı kullanıcıları aynı kullanıcı diye yaftalar polemiğe girer bu işleri çoluk çocuğa yaptırmak istersen böyle olur.
EDİT: Mod arkadaştan özur dilerim alttaki mesajları okuyunca anladım ki pasif olan freebet tekrar açılmış kendisinden tekrar özür dilerim biraz ön yargılı yaklaştım galiba.

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
ömründe modluk yapmamış adamı mod yaparsan açılmış konuyu açar farklı kullanıcıları aynı kullanıcı diye yaftalar polemiğe girer bu işleri çoluk çocuğa yaptırmak istersen böyle olur.
Katılıyorum. @Başkan oturalım bir konuşalım seninle dostum siteyi bir çeki düzen verelim.Yeni sponsorluklar falan alalım forumları düzeltelim.Yeni moderatörler falan eskilerinin işlerine son verelim bir düzeltelim seninle burayı gerçekten ben üzülüyorum.Adam orada Denem bonusu açmış ama sitenin ismi belli değil diğer ana avrat sövmüş bizimkide Twitter etkinlikleri paylaşıyor hiç alakası olmayan sitelerle.Senle düzeltelim buraya yazık yani insanlar şikayetci dostum

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
Katılıyorum. @Başkan oturalım bir konuşalım seninle dostum siteyi bir çeki düzen verelim.Yeni sponsorluklar falan alalım forumları düzeltelim.Yeni moderatörler falan eskilerinin işlerine son verelim bir düzeltelim seninle burayı gerçekten ben üzülüyorum.Adam orada Denem bonusu açmış ama sitenin ismi belli değil diğer ana avrat sövmüş bizimkide Twitter etkinlikleri paylaşıyor hiç alakası olmayan sitelerle.Senle düzeltelim buraya yazık yani insanlar şikayetci dostum
hacı kardeşimi de uye yaptım siteye 2 gundur tutturdu siz aynı kişisiniz diye dayanamadım özelden açıkladım durumu bak kardeşim durum budur biz kardeşiz aynı modemden bağlanıyoruz iplerin aynı olması normal diye herif ana avrat sövmuş bana

Ekli dosyalar