Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru "Betkey" artık "Betplay" çatısı altında!

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,292
1,765
113
hayırlı olsun

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,430
4,026
113
Hayırlı olsun reis. Betkey'de üyeliğimi dondurdum kurtuldum darısı Betplay'e bakalım

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,661
71,921
21,113
Başkanım bağlandım bakiyem yokmuşta ben varmış gibi davranıyormuşum gibi beni attılar destekten hırsızmıyım ben bi hırsız varsa onlardır
düzelir kısa sürede yardımcı olurlar biraz önce birleştiler

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,566
1,745
113
Hayırlı olsun,üyelik yoktu iki sitede,nası site bir fikrim yok

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,813
6,974
113
Hayırlı olsun,üyelik yoktu iki sitede,nası site bir fikrim yok
Betplay iyiydi başta çark kolu falan alıyorduk 100 TL yatırımı şu an çarkodu almak için 500 TL yatırım gerekiyor mesela çark kodundan bir şey çıksa anlayacağım 10 spin 5 TL 10 TL saçma sapan ödüller ya

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,566
1,745
113
Betplay iyiydi başta çark kolu falan alıyorduk 100 TL yatırımı şu an çarkodu almak için 500 TL yatırım gerekiyor mesela çark koydum ama bir şey çıksa anlayacağım 10 spin 5 TL 10 TL saçma sapan ödüller ya
O zaman çok şey kaybetmedik dost üye olmaya gerek yok,Sagol bilgilendirme için

Ugurd.

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
467
109
43
Sponsorların hepsi birleşse keşke

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
Merhaba arkadaşlar ; Betkey sitesi , Betplay sitesinin bünyesi altına girmiştir. Betkey sitesinde bakiyesi olan herkes betplay canlı desteğe bağlanıp şifresini değiştirip aynı şekilde devam edebilirler. Hiçbir silinme olmayacak aynen devam edebileceksiniz.

Betplay Giriş : https://playdom.site/forumbhs
Çatı delik heralde başkanım su damlıyor

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,833
5,620
113
Betplay iyiydi başta çark kolu falan alıyorduk 100 TL yatırımı şu an çarkodu almak için 500 TL yatırım gerekiyor mesela çark kodundan bir şey çıksa anlayacağım 10 spin 5 TL 10 TL saçma sapan ödüller ya
çarkında bu 30 freespin 5 lions gold olanlar iyi 2.5 tlden çeviriyor bonusa girmese bile bir şeyler verdiğinden 200 rahat yapıyorum

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,904
9,585
113
Merhaba arkadaşlar ; Betkey sitesi , Betplay sitesinin bünyesi altına girmiştir. Betkey sitesinde bakiyesi olan herkes betplay canlı desteğe bağlanıp şifresini değiştirip aynı şekilde devam edebilirler. Hiçbir silinme olmayacak aynen devam edebileceksiniz.

Betplay Giriş : https://playdom.site/forumbhs
Ozaman daha yatırım yok başkanım bilgilendirdiginiz için teşekkür ederm betplay aman aman aman

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,771
1,981
113
Lan betkey bı iyilik akımı eklemeden kapandın ha canın sağolsun 🙋🫡