Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betkolik 25 Freespin Deneme Bonusu

berdus05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
135
46
28
Şans eseri betkolik hesabıma girdim ve 25 bonanza freespin otomatik altif oldu min250 çekim max10000 çekim yatırım şartsız gayet güzel

25 frespinde neyi 250 yapacan çok nadir bunu yapabilen dün hiç bir oyun ödeme yapmıyor temsilciler beni arıyor yatırım yapın bonus verelim ulan zaten hiç bir oyun ödeme yapmıyor bir de yatirin bonus verelim diyolar biliyolar kazanç yapamıcaz . Şu frespin olayları çok bozugum .

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,121
1,834
113
Şans eseri betkolik hesabıma girdim ve 25 bonanza freespin otomatik altif oldu min250 çekim max10000 çekim yatırım şartsız gayet güzel

He gayet güzel mk

Free spin promosyonu ile minimum 250₺, maksimum 1000₺ olmak üzere, toplam yatırım tutarınız kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Yatırımınız bulunmuyor ise çekim yapmak istediğiniz tutar kadar yatırım yapmanız ve anapara çevriminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,294
28,005
113
250 yaptım güzel bir kurpiyer bulursam ona atıcam ödemiyor eşşekler

Nurullah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
323
63
He gayet güzel mk

Free spin promosyonu ile minimum 250₺, maksimum 1000₺ olmak üzere, toplam yatırım tutarınız kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Yatırımınız bulunmuyor ise çekim yapmak istediğiniz tutar kadar yatırım yapmanız ve anapara çevriminizi tamamlamanız gerekmektedir.
202. Yaptık. 200 lük satın aldım 30. TL. Verdi 😀

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,113
8,771
113
3 bir arada salatalık eklenmiş dost

ogushann61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
38
28
336 yaptım oyuna girdi bonanzada daha önceden yatırım vardı direk çekim verdim bakalım ödicekler mi ?