Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betlesene 100 TL Pragmatik Deneme Bonusu (Yatırımlı)

kaanq

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
90
45
18
  1. Deneme bonusu ile freespin satın alma işlemi yapılamaz. Tespit edilmesi durumunda bonus ve kazancı geçersiz sayılarak tüm bakiyeniz hesabınızdan silinir.
  2. Deneme bonusundan elde ettiğiniz kazancınızı çekebilmeniz için bakiyenizi 1.000 TL yapmanızın ardından 100 TL yatırım yaparak 250 TL çekim talebi oluşturabilirsiniz. Yatırdığınız miktar için çevrim yapmanıza gerek yoktur.
  3. 1000 TL'ye ulaştığınızda oyunlara katılımı durdumanız gerekmektedir.
  4. Sadece Pragmatik slot alanında geçerlidir.
  5. https://m.betlesene456.com/tr/promotions/all/74672/100-tl-deneme-bonusu

metek21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
85
28
  1. Deneme bonusu ile freespin satın alma işlemi yapılamaz. Tespit edilmesi durumunda bonus ve kazancı geçersiz sayılarak tüm bakiyeniz hesabınızdan silinir.
  2. Deneme bonusundan elde ettiğiniz kazancınızı çekebilmeniz için bakiyenizi 1.000 TL yapmanızın ardından 100 TL yatırım yaparak 250 TL çekim talebi oluşturabilirsiniz. Yatırdığınız miktar için çevrim yapmanıza gerek yoktur.
Çok saçma bence.

Rslrsln

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
39
28
Sugar rush 1000 oyununda 2-3 çevirmeden sonra 1300 küsür attı. Yatırım yapıp 250 çektim 5DE5307E-2385-4711-891D-697E60B0506F.png

Halilcan26

Üye
Yeni Üye
23
7
3
Bonusu Eklediler oynayamadan Hesabimi kapattılar

Ahmet5252

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Betlesene dolandırıcıdır. Kimse oynamasın 1000 TL parama kondular ve beni engellediler canlı destek hattına bile bağlanamıyorum destek sizinle çok kötü konuşuyor ilk defa böyle bir şey yaşadım. Elimden geldiğince başka kimseyi dolandırmamaları için uğraşacağım

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Betlesene dolandırıcıdır. Kimse oynamasın 1000 TL parama kondular ve beni engellediler canlı destek hattına bile bağlanamıyorum destek sizinle çok kötü konuşuyor ilk defa böyle bir şey yaşadım. Elimden geldiğince başka kimseyi dolandırmamaları için uğraşacağım
İsimden ofsayt zaten başkan yüksek yatırılmaz böyle sitelere..

delgado52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
125
43
100lira yatirdiktan sonra zaten 250herturlu yapılıyor e deneme bnusunun anlamı ne peki burda 😁

delgado52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
125
43
Yakışır kankama