Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmoon 30 TL Deneme Bonusu

B-A-T-U

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,161
529
113
benım anlamadıgım 5 k lık kupon yapıyorsun 10 maç yapıyorsun

gecmıs olsunda sen zaten zengınsın ozaman nıye bu kadar darlandın 5 klık bahıs alıp 20 maç yapıyorsun

ben 50 tl ye ıkı mac yapmaya korkuyorum

sinanse

Üye
Yeni Üye
32
16
8
BETMOON SİTESİ 4800 E 260.000 TL TUTTURDUĞUM KUPONUN PARASINI VERMEDİ,KESİNLİKLE OYNAMAYIN,ALIN SİZE İSPATI.BETCO ALTYAPISI İLE ÇALIŞTIKLARINI VE PARAYI BETCO NUN VERMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER.BETCO ALTYAPISI İLE OYUN OYNATAN SİTELERDE DE OYNAMAYIN.
hesap acıkmı

tekel

Üye
Yeni Üye
16
4
3
benım anlamadıgım 5 k lık kupon yapıyorsun 10 maç yapıyorsun

gecmıs olsunda sen zaten zengınsın ozaman nıye bu kadar darlandın 5 klık bahıs alıp 20 maç yapıyorsun

ben 50 tl ye ıkı mac yapmaya korkuyorum
BEN BURAYA ÇOK PARA YATIRDIM.KREDİ BORÇLARIM VARDI.İÇİME DOĞDU VE BİR KUPON İLE KURTARMAK İSTEDİM KENDİMİ.TUTAN MAÇLARA BAKARSAN KUPONUN NASIL TUTTUĞUNU ANLARSIN.ENGİNLİK DEĞİL,ÇARESİZLİK

tekel

Üye
Yeni Üye
16
4
3
BEN BURAYA ÇOK PARA YATIRDIM.KREDİ BORÇLARIM VARDI.İÇİME DOĞDU VE BİR KUPON İLE KURTARMAK İSTEDİM KENDİMİ.TUTAN MAÇLARA BAKARSAN KUPONUN NASIL TUTTUĞUNU ANLARSIN.ENGİNLİK DEĞİL,ÇARESİZLİK
AYRICA OLAY ZENGİN OLUP OLMAMAK DEĞİL,KUPON TUTMUŞ,MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE KONUŞTUM,MİLYON BİLE KAZANSANIZ ÖDERİZ DEDİ.İDDİA BİLE YÜZDE 25 KESİP VERİYOR PARAYI.BEN NEDEN BURADAN OYNUYORUM ÖYLEYSE,HEM DE RİSKE GİRİYORUM.GEREK YOK.BENDEN SİZE TAVSİYE,OYNAMAYIN KESİNLİKLE...

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Nasıl kazandın o parayı valla büyük olay oda bu siteye denk gelmis

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye