Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

BetOnBet - Sponsorluğu Sonlanmıştır

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,941
21,113
' BetOnBet ‘ firması ile olan sponsorluk anlaşmamızı sonlandırmış bulunmaktayız. BetOnBet Sitesine sitemiz tarafından destek verilmemektedir.

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Dünyanın en saçma alt yapisiydi ısınamadım bir türlü iyi olmuş :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Neden sonlandığını öğrenebilir miyim ? Süresi mi bitti yoksa sıkıntılı durumlar mı , ben yeni öğrenip ufaktan kazanma yolları da keşfetmiştim kendimce ?

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
1.5 aydir hesabim da 50tl duruyor oylece hala sitenin mantigini anlamadim:D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
1.5 aydir hesabim da 50tl duruyor oylece hala sitenin mantigini anlamadim:D
Aslında çok güzel azıcık kafa patlatırsan kazanmanın yolu şanstan ziyade mantığa dayalı bi oyun türü. Zar atıyorsun ama pullar senin elinde gibi düşün . Destekten tanıtım için aranma talep et bide videoları falan var onu izle , ben şahsen çok beğendim.

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Aslında çok güzel azıcık kafa patlatırsan kazanmanın yolu şanstan ziyade mantığa dayalı bi oyun türü. Zar atıyorsun ama pullar senin elinde gibi düşün . Destekten tanıtım için aranma talep et bide videoları falan var onu izle , ben şahsen çok beğendim.
Hafta sonu deneyecegim o halde yarin iyice bi vakif olayim ben olaya

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Reis olay ne bugunu mu buldun djsk anlatsana harbiden

nihatuzn99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
451
348
63
Harbi reis bugunu bulduysan köşeyi döneriz mübarek shsjdhsjshshd

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,557
4,803
113
Bu sitenin olayo nedir arkadaşlar oranlar falan bir değişik. Ufak bi bilgilendirme yapan olur mu merak ettim

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Beğenip oynadın mı