Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpuan 88 FreeBet veya 88 FreeSpin Deneme Bonusu

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
Boşuna hayal kurmayın be kardeşim. Dolandırının önde gideni sitelerden biride bu. Değil 250,50tl bile ödemez. Boşuna Umut bağlamayın.

bavyeraekibi

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
72
18
Boşuna hayal kurmayın be kardeşim. Dolandırının önde gideni sitelerden biride bu. Değil 250,50tl bile ödemez. Boşuna Umut bağlamayın.
Zamanında iki maaş yatırım yaptık 2022'de. Sonra 1000 yatırım yapıp 1000 çekmek istedik onu bile ödeyemedi. Neyse ki fake hesaplardan çok dolandırdım bu siteyi 😅

Son düzenleme:

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
237
87
28
3 kere spine girdi toplamda 270 TL ödedi bana sizin 1.5 TL ler tesadüfmüş 1000 yapabilirsem cekecem bakalım

kumate13

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
13
2
3
Ben aldım ve çekim talebi verdim öderlerse bilgi vereceğim ( spin kazancını big bass bonanzada devam eden arkadaşlara tavsiyem eğer freespine giriyor yada bakiyenizi doinglerle arttırıyorsa ufak ufak bet arttırın ben 5tl bete kadar arttıra arttıra 10 dk da yaptın ... umarım herkes kazanır)

Ekli dosyalar

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,135
471
83
Bunlar zamanında benim para çöktülerdi
Hahahahhaha

Kral21w

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
516
153
43
Ben aldım ve çekim talebi verdim öderlerse bilgi vereceğim ( spin kazancını big bass bonanzada devam eden arkadaşlara tavsiyem eğer freespine giriyor yada bakiyenizi doinglerle arttırıyorsa ufak ufak bet arttırın ben 5tl bete kadar arttıra arttıra 10 dk da yaptın ... umarım herkes kazanır)
link atarmisin sana zahmet baskan ?