Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bets10 10 Milyon Yakarım Bu Gezegeni :)

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Evet gençler ve benim gibi ihtiyarlar, birçoğunuz biliyordur bets10 10milyon promosyonunu, bilmeyenler için kısaca özetliyeyim 500tl yatırıp minimum 1.50 orandan tekli ya da kombine bir kupon yapınca 10.000.000 tl lik bir sanal kasanız oluyor, hergun bir maç soruyor mesela dun Bjk Gs maci 2.5 Alt Üst sordu, 10milyon tl yi istedigin gibi bolebiliyorsun bir kısmını alta bir kismını üste gibi... 20 sorunun sonunda kalan para direkt nakit olarak hesaba ekleniyor ayrica hergun cevap vermek zorunda değilsiniz promosyona katilip basladiktan sonra 60 gun icinde bitirmeniz gerekiyor yani cevap vermediginiz gunler pas oluyor kisacasi 40 kere pas hakkiniz var, icime sinmeyen cok muallakta olduklarimi pas gectim suan 10 soruda 10milyonu korudum hep tek tarafa basarak, kaldi 10 soru, suan her soruda parayi ikiye bolsem bile 9.765 tl kaliyor. Amacım risk alip cok guvendigim bir soru olursa 2-3 tanesinde miktarin tamamini tek cevaba yatirarak suanda garanti olan rakami 19 veya 38k olarak final yapmak. Tabi eldeki paradan olmakta var, buraya kadar nasil olsa bir yerde patliycaz diyerek ilk dusundugum aklima yatan secenegi isaretledim, insallah hersey yolunda gider ve açgözlülük yapmadan iyi bir miktar alirim.

Son düzenleme:

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
Evet gençler ve benim gibi ihtiyarlar, birçoğunuz biliyordur bets10 10milyon promosyonunu, bilmeyenler için kısaca özetliyeyim 500tl yatırıp minimum 1.50 orandan tekli ya da kombine bir kupon yapınca 10.000.000 tl lik bir sanal kasanız oluyor, hergun bir maç soruyor mesela dun Bjk Gs maci 2.5 Alt Üst sordu, 10milyon tl yi istedigin gibi bolebiliyorsun bir kısmını alta bir kismını üste gibi... 20 sorunun sonunda kalan para direkt nakit olarak hesaba ekleniyor ayrica hergun cevap vermek zorunda değilsiniz promosyona katilip basladiktan sonra 60 gun icinde bitirmeniz gerekiyor yani cevap vermediginiz gunler pas oluyor kisacasi 40 kere pas hakkiniz var, icime sinmeyen cok muallakta olduklarimi pas gectim suan 10 soruda 10milyonu korudum hep tek tarafa basarak, kaldi 10 soru, suan her soruda parayi ikiye bolsem bile 9.765 tl kaliyor. Amacım risk alip cok guvendigim bir soru olursa 2-3 tanesinde miktarin tamamini tek cevaba yatirarak suanda garanti olan rakami 19 veya 38k olarak final yapmak. Tabi eldeki paradan olmakta var, buraya kadar nasil olsa bir yerde patliycaz diyerek ilk dusundugum aklima yatan secenegi isaretledim, insallah hersey yolunda gider ve açgözlülük yapmadan iyi bir miktar alirim.
10 milyonu koru kısa yoldan dön köşeyi:)

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,777
6,966
113
Teşekkürler. Sayende promosyonu öğrendim devam ediyorsa denicem

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Valla iyi cesaret gitmişsin.,

Artık çok risk alma bence çünkü bi anda hepsi giderse sanki kendi mal mülk gitmiş gibi üzülürsün

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Resimde koy hem anlayamnlar için, hemde görüp de kampanya haber olmayanlar için vesile olur şansın bol olsun

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,989
8,902
113
Bende 7 ye 5 milyonla geçtim bakalim. Bu promodan bi kaç kere 400.500 çekim yaptım tavsiyem çok güvendiğinde olsa 8 e 2 olarak 7ye 3 olarak bölerek gitmen20211026_071406.png

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Bundan sonraki soruya minumum kac basabiliyosun şimdi
Dostum 10.000.000 u basmak zorundayim ama istedigim gibi bolebiliyorum miktari, sorular 2 ihtimalli oluyor istedigim kadarini istedigime basabiliyorum

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Bugünün sorusu milan maci karsilikli gol olurmu... 2 ucu bklu degnek, pas gecicem bugunu, milan savunmasi evlere senlik ama haftaici maclari hep tehlikeli oluyor ne beklesen tersi... İcimden kg olmaz geçiyor ama çok ortada bir mac kg icin...

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,770
374
83
7-8 maçı direk bilirsen ödül alırsın 20 maçta kasa kalmaz şans da lazım

fantazi1973

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
911
269
63
1xbette sansli cuma bonusu var %100 . 3 kat ve en düsuk 1.40 oran en az 3 mac sarti var.cevrimi kolay gibi duruyor .fakat cevrimi tamamladiginda en fazla yatan bonus tutari kdr nakite dönüyor.24 saat icinde cevirmen gerekli.ilk kombinende 1k yi 3k yap.Tuuttugunda 2k yi karambole salla bi kupon iste.1k cebe indir.Ben bu hafta 1.300 yatirdim. 1070 bonusu kqptim.bonusla kombine kupon tuttu 5k verdi. Fakat sansizligim oynadigim mac 1 gun sonraya ertelenince ( cecchinato macı )24 saat kuralindan dolayi 1070 tl uctu gitti.tutan 5k lik kuponun 4k siyla koftiden kombine yapip cevrim sonlanicakti.Her cuma bu bonusu deneyin derim.Kuponumda bu arkdaslar ne guzelde kouduk cocugu dedim ya:(

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
ben 2 defa denedim senin gibi 2sindede ilk adımda patlamıştım :DDDD

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
ben 2 defa denedim senin gibi 2sindede ilk adımda patlamıştım :DDDD
dostum 10/10 gidiyorum ve kasanin tamami duruyor, bu saatten sonra kalan 10 soruda parayi ikiye bolsemde 9.765 tl garanti. Cok riske etmiycem tek cevap vermem ama guvendigim olursa %70 ini o cevaba kaydiririm

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
1xbette sansli cuma bonusu var %100 . 3 kat ve en düsuk 1.40 oran en az 3 mac sarti var.cevrimi kolay gibi duruyor .fakat cevrimi tamamladiginda en fazla yatan bonus tutari kdr nakite dönüyor.24 saat icinde cevirmen gerekli.ilk kombinende 1k yi 3k yap.Tuuttugunda 2k yi karambole salla bi kupon iste.1k cebe indir.Ben bu hafta 1.300 yatirdim. 1070 bonusu kqptim.bonusla kombine kupon tuttu 5k verdi. Fakat sansizligim oynadigim mac 1 gun sonraya ertelenince ( cecchinato macı )24 saat kuralindan dolayi 1070 tl uctu gitti.tutan 5k lik kuponun 4k siyla koftiden kombine yapip cevrim sonlanicakti.Her cuma bu bonusu deneyin derim.Kuponumda bu arkdaslar ne guzelde kouduk cocugu dedim ya:(
Bunu almak icin hafta ici 1xbette aktif olman lazim yani yatirim yapmak lazim hafta ici 1 günde olsa 👍

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
dostum 10/10 gidiyorum ve kasanin tamami duruyor, bu saatten sonra kalan 10 soruda parayi ikiye bolsemde 9.765 tl garanti. Cok riske etmiycem tek cevap vermem ama guvendigim olursa %70 ini o cevaba kaydiririm
Sjmdi haci tam detayli bi sorayim 500 yatirim yaptin 10bin aldin 500 kazancla parani ayri bi cekebiliyorsun dimi.. 2 soruysa 10 binle ilk maciji yaptin oldu 20bin bu 20binin hepsinimi oynaman gerekli ?

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
987
168
63
9da 9 yaptım yandım 10 milyonda değişik bi sitres