Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

BEYLER KASA 790 ACİL YARDIM

tugayercins

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
140
21
28
BEYLER 40 TLDEN KASAYI 790A ÇIKARDIM RULET HİÇ OYNAMADIM OYNASAM KAYBEDERMİYİM VEYA NE YAPİYİM ACİL FİKİR LAZIM !!!!!!

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Amac ne? Acil parami lazm konuyu biraz dha acarsan yardmci olalm

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
206
43
Dostum madem 40liradan 790'a katlayabiliyorsun kasanı.750 TL'sini çek 40 bırak hesapta.Hiç katlamamışsın ve kenarda 750 liran yokmuş gibi o 40 lira son şansınmış gibi devam et.Birden parayı yalan etmen saçma ihtiyaç varsa.%50 lik riske değmez..

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,635
71,883
21,113
hiç oynamadıysan hiç oynama bence ;)

derozan

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
Valla arkadaşları takdir ettim yorumları okudum hepsi yardım ediyor bencede çek paranı 100 lira ile devam et

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Oyna oyna oynada gör para nasıl eritilir iki dakikada:)

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Nasıl oluyomuş emra bu kadar garanti çok oynadım ben yapamadım hiç :)

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
206
43
4000 lira para kazanmışta ruletten şimdi 100lirası olan adam arıyor arkadaş katlamak için parasını.Tam bir hayırsever :):)

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Benim arkadaşımda öyle diyodu bundan geçiniyorm kiramı falan şimdi fabrikada işe başladı :)

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
8 bin param var surda milletin 100lirwsina tenezzül ediyon madem iyi bı adamsın millete özelden yaz da adamlarda kazansın sen 8 bin değil 80 bin kazansan bu zohniyetle cebinde para ayda 5 gün olur 25 gün parasız kalırsın

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
206
43
Ya dostum milletin şifresini alıp parasıyla şansını deniyeceksin.Tutarsa para kazanacaksın tutmazsa tanımayacaksın adamları.Milleti aptal yerine koyma kendi işine bak buluşma insanlara.Birinin paraya ihtiyacı olacak bulaşıcak sana kandıracaksın yapma insan ol biraz..

can09

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
8
8
Kardeş kimseyi kandirmiyorum zaten hesabınızdaki parayı kendi .tcniz ayritene kendi banka hesabınız olması lazm isteyen olursa kasanizda 100 TL varsa 5 dakikada katlarim iş bitincede şifreni degistirirsin komisyonumuda gibderirsin
Kardes yanlis analamda gecen cevirim yaptin 20 tl yollayin diyordun ne simdi sanki her girmeye kazanacakmis gibi konusuyon baskasinin parasiyla oynamak kolay tabi 2 kere at kirmizya sans gelirse gelir gelmezse umursamazsin

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Kaşınan varsa gitsin arkadaşa ben yıllarca oynadım her şeklini denedim yok öyle bi katlama :)

can09

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
8
8
Bu rulette kesin diye bir sey yok 3 dakika 1.200 kaybettigimi bilirim 100 tl 1200 yaptigimida bilirim o yuzden kendini zeki sanma para senin olmadigi icin sallamasi kolay