Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilezik Hk.

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
549
279
63
beyler kusura bakmayın biraz kafanızı şişirsem ben şimdi bi abiden para almak için dedim bende bilezik var dedim bana önden 20bin at dedim aslında bilezik yok bu kumar yüzünden adam benden parayı istiyor adama ne diyebilirim bi kaç gün oyalamak için
Dost adam da kamilmiş nasl inandırdın? Böyle şeyler yapmayın Allah aşkına kumarbazlık değil dolandırmak bu

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Allah yardımcın olsun bu ne sacma durum

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,959
1,166
113
beyler kusura bakmayın biraz kafanızı şişirsem ben şimdi bi abiden para almak için dedim bende bilezik var dedim bana önden 20bin at dedim aslında bilezik yok bu kumar yüzünden adam benden parayı istiyor adama ne diyebilirim bi kaç gün oyalamak için
Git adama adam gibi de benim şuna ödeyecek durumum yok çalışıyorsan aydan aya öderim de çalışmıyorsan ailenden birine söyle yardımcı olsun ama karşı tarafa yalan konuşma hiç değilse adam demesin dolandırıcı yada kaldıramayacağın bir söz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
@barca36 Adamın gönderdiği parayı naptın kardesm gittimi şimdi 20k slotta ? Sıfırlandınmı
bi 20k daha iste gene gönderir belki

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Dalga gecmisler bide adamla dikkat edin bu adamdan daha zor duruma düşersiniz adam fikir almak için konuş açmış yazmak yorumlamak zorunda değilsiniz
öyle zaten buraya konu aç damlıyorlar hemen dalga geçmeye kendileri ne halde allah bilir

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Bu kumar adama anasını bacısını kızını sattırir, öyle herifler gördü bu gözler, işyerinden arkadaşlarını toplayıp kendi karısıyla, bağa götürüp yanda karısı is yaparken votka çeken herifler gördüm .Beyler dikkatli olun, hırsızlıktır bu, bu kadar alcalmayin, yeminle sinirden bir hal oluyorum böyle konuları görünce

Metings1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,535
586
113
Bitane daha bilezik var de 20 k daha işte onla vurursun belki Max win

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
2,410
113
Bu kumar adama anasını bacısını kızını sattırir, öyle herifler gördü bu gözler
Her meslekte olduğu gibi kumarbazında dürüstü var , 3 kağıtçısı var , Allah kumar oynamak için kimseyi aciz duruma düşürüpte , dolandırıcılık yapmak zorunda bırakmasın. Aslında dürüst olup parasını aldığı adama anlatsa , aydan aya taksitle ödemeyi teklif etse daha iyi olur. Çünkü ne tehlikeli adamlar var , 5 TL için cinayet işliyor , bunun ki 20.000 TL bir de :(