Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bilezik Hk.

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Adamlık diye bir şey kalmamış piyasaya bak.

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,413
113
Bilezik be

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Bilezik doğururken öldü de bi gram altın ver adama şaka bi yana dürüst insan zorluk çekebilir ama asla böyle duruma düşmez para önemli değil ama bu saatten sonra sana hırsız g÷bi bakacaklar ama işte bütün ahlaksızlıklar yokluktan çıkar

boukharii

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
359
63
git adam tut eve girsin seni de biraz dövsün polis molis hırsız de yırtmaya bak, birkaç gün oyalasan nolur. ben anlamıyorum ya, adamın cebinde kuruş yok 20 bin liralık başlangıç vizyonu var. hiçbir zaman böyle bir şey yaşamadım.
?

Ezbeindarim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
390
178
43
Kolye var birde takım bunlar de, 10000 daha iste.
Olmazsa o zaman dusunursun

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
433
239
43
beyler kusura bakmayın biraz kafanızı şişirsem ben şimdi bi abiden para almak için dedim bende bilezik var dedim bana önden 20bin at dedim aslında bilezik yok bu kumar yüzünden adam benden parayı istiyor adama ne diyebilirim bi kaç gün oyalamak için
En nefret ettiğim ve kızdığım konular..! Bak kardeşim adamı al karşına konuş ailevi nedenlerden kaynaklı bileziği satmak zorunda kaldık 2 aya böl bu borcu de güzelce anlat derdini söver sana kızar ama sonunda mecbur ikna olacak.. insanların borçlarını bir kere aksattigin zaman birşey demez bir şekilde anlayışlı olur fakat yalan atıp sürekli farklı bahaneler sunarsan o zaman işte keriz yerine konulan kişi daha çok sinirlenir ve olay içinden cikilmayacak hal alır.. böyle birsey de bir daha yapma hem sana yazık hemde sana güvenen adama yazık belki önemli bir yere ödeme yapacaktı da sana verdi o parayı.. ne kendini ne aileni bir daha bu durumlara düşürme..

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
410
63
konu işte böyle şuan acayip çok sıkıntıdayım
Abi sana yalan soyledim. Bi yere borcum vardi çok sıkıstiriyordu. Acil odemem gerekiyordu yoksa basima bela alacaktım de.
Ama sana parani en gec 2 icersinde 2 taksit olarak odeyecegim de
Dürüstlük her zaman iyidir iyice yalana bulaşma zaten karşındaki bir insan yalanı anlar farkeder. Dürüst olursan o seni idare eder sende bu sıkıntıdan kurtulmuş olursun
Ama asla o borcu da kumarla ödemeyi düşünme maaşın yattigi gibi öde adamın parasını yoksa iyice dibe batarsin kral
Gecmis olsun

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Babanneme seyyar kokoreç arabası çarptı arabanın hasarına karsilik 4 gün kokoreccide calismam lazım de

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,345
1,114
113
Kral durumu güzelce anlat sen baktın anlamıyor bı bok yapamaz bileziği senden değilde neden kuyumcudan almıyor senden daha ucuza alacak tabi oda var

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
433
239
43
Bu yine iyi gecen biri konu acti babam uyuyor yarinki pazar parasini cebinden caldim sweet bonanzada kaybettim ne yapicam simdi akil verin diyen vardi
Bak o konuyu görmedim görseydim vallahi fena söverdim o çocuğa..! Yüzsüz it herif hem çalıyor hem utanmadan hırsızlığını yazıyor hey Allahım ne günlere kaldık..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,667
44,688
113
Bak o konuyu görmedim görseydim vallahi fena söverdim o çocuğa..! Yüzsüz it herif hem çalıyor hem utanmadan hırsızlığını yazıyor hey Allahım ne günlere kaldık..
Peki forumun aktif uyelerinden birini kardesinin adina kart basvurusu yaptigini bunun onaylandigini ve o karti kardesinden habersiz nasil teslim alabilme arastirmasini gordun mu?

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
433
239
43
Peki forumun aktif uyelerinden birini kardesinin adina kart basvurusu yaptigini bunun onaylandigini ve o karti kardesinden habersiz nasil teslim alabilme arastirmasini gordun mu?
Görmedim kanka ama rezil bunlar ya vallahi rezil.. Bu gibileri insanlıktan nasibini almamış insanlar.. ben hayatımda görmediğim duymadığım herşeye şu forumda görüyorum yemin ederim ki.. keşke bu gibi tipler hiç foruma alınmasa ama nereden bileceksin kansız olduklarını.. Ulan bir b.k yiyorsun kumar oynuyorsun batağa batmissin bari onu da şerefli şekilde yap kimsenin diline kimsenin cebine el uzatma..

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Allah yardımcısı olsun bataklık girdin mi çıkması zor ben 2007 de kumar yüzünden işimi bıraktım il değiştirdim evlendim filan zor yani umarım düzeltirsin

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
beyler kusura bakmayın biraz kafanızı şişirsem ben şimdi bi abiden para almak için dedim bende bilezik var dedim bana önden 20bin at dedim aslında bilezik yok bu kumar yüzünden adam benden parayı istiyor adama ne diyebilirim bi kaç gün oyalamak için
Burada olanların çoğu eğer bu illeti bırakmazsa hırsızlıktan yapar cezaevinede girer. Ben bırakmaya karar verdim inşallah bırakabilirim

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Bu kumar adama anasını bacısını kızını sattırir, öyle herifler gördü bu gözler, işyerinden arkadaşlarını toplayıp kendi karısıyla, bağa götürüp yanda karısı is yaparken votka çeken herifler gördüm .Beyler dikkatli olun, hırsızlıktır bu, bu kadar alcalmayin, yeminle sinirden bir hal oluyorum böyle konuları görünce
Votka fazla içme kısır yapıyor diyorlar .. neyle iciyorusn vişne suyumu?