Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Binancetr Hakkında

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,360
1,183
113
Beyler merhaba binancetr de benim ufak bi para var da türk lirasına bunu nasıl çevirip çekim yapabilirim
Sabahtan beri uğraşıyorum ya transfer kısımında türk lirasına nerden çevriliyor bi türlü bulamadım
Bu siteyi bilen anlayan varsa lütfen yazabilir mi

Ekli dosyalar

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,705
113
Beyler merhaba binancetr de benim ufak bi para var da türk lirasına bunu nasıl çevirip çekim yapabilirim
Sabahtan beri uğraşıyorum ya transfer kısımında türk lirasına nerden çevriliyor bi türlü bulamadım
Kripto para olarak siteye at

Thesef

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
611
189
43
₺ olarak cekemezsin diye biliyorum

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,360
1,183
113
BNB neyse artık bilmiyorum benim aldıgım kripto para atılan site varmı

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Hocam al sat işlemlerinden btc/try seçeceksin ordan TL olarak sat yaptıktan sonra papara hesabına cekeceksin

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Kardesım alım satıma gel try yaz tepeye bnb try var ona tıkla sat de yuzde yuze bas sat

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,360
1,183
113
Hocam al sat işlemlerinden btc/try seçeceksin ordan TL olarak sat yaptıktan sonra papara hesabına cekeceksin
Dostum fotoda gördügün gibi yabancı mobili o yüzden çözemedim mobili kullandıysan aşama aşama bana anlatır mısın özelden sana ss atsam ? her yaptıgım aşamayı

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Piayasalra tıkla arama butununa try yaz bnb/try çiftini seç ama 10 dolar olmasa işlem yapamıyorsun bildiğim kadarıyla Screenshot_2021-02-26-21-45-59-017_com.binance.dev.jpg

Şuayyipop

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
803
235
43
Çekiyor ben 20 lira çekmiştim Bi ara doge coini çevirip min çekim 4 TL olması lazım destekten sor veya araştır

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,360
1,183
113
Kardesım alım satıma gel try yaz tepeye bnb try var ona tıkla sat de yuzde yuze bas sat
mobil uygulaması yabancı oldugu için çözemedim dost bu uygulamayı kullandıysan eger transfer kısmına girdikten sonra ekran görüntüsü atsam aşama aşama anlatır mısın

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bu arada binanceye üye olmayan varsa üye olup trx/try çiftinden işlem yaparsa extra 80 TL'ye kadar kazanabiliyor bilgi almak isteyen varsa özelden yazsın