Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Biraz Sevinç 🙂Çokça Hüzün 😔

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Bugün hayatımın dönüm noktalarından biri oldu.
3 yıldır borçlu olduğum maaşımın 4 te 1 in kesildiği bankaya olan tüm borcumu tek seferde odeyip bitirdim. 48 bin tl erken ödeme ile. Ama insan sevinemiyor neden mi kullanmış olduğum krediyle birşeyler almadim araba almadim yatırım yapmadim bu lanet illette kaptırmıştım...

2019 senesiydi izmirde askerdim. Vakit güzel geçiyordu keyfimiz de yerindeydi paramizda.... Biri geldi yanimiza, bak söyle bir oyun var her gün 200 300 lira kâr yapip çıkıyorum sanada öğreteyim sende kazan... Oyun adı BLACKJACK..
O zamanlar sadece bets10 hesabım vardi ayda yılda bir 100 tl yukler iddaa oynardim kaybetsem bile hiç umramda olmazdı. Bets10 hesabıma girdik icerde 68 lira kalmıştı biraz blackjack oynadi kasa oldun 120 aldım devam ettim kasa oldu 300 sonra çekim vermeden sıfırlandı. Kaybettiğim 300 tl yi kurutayim diye başladı bu kabus ve devam etti. Ben kaybettiğimi almak isterken daha çok fazlasını verdim. Ve en son 50 k bankaya kredi borcu 3 farkli bankaya kredi kartı borcu.... Sonuç hepsi icralık...

Başladık bir yerden çalışmaya bir yerden maaşımdan kesiliyor bir yerden ben elimdekiyle ödemeye çalışıyorum. Bir yerden şeytan veriyor vesvese oyna kazan ödersin borcunu diye....

3 yıl...arkadaşlıklar bitti sosyal hayat bitti...her an kapıya gelecek icra memurlari derken...

Şuan keşke bırakıyorum kumarı da blackjacki da desem ama insan öyle kolay bir şekilde bırakamıyor bu illeti.. bu zamandan sonra ise bize düşen parayı mantıklı kullanmak. Kumara ise ayirabilecegimiz miktari en minimum da tutmak.

Gençliğimin en güzel yıllarını bu illletle bu sıkıntılarla geçirdim. Belkide burda yaşı 18 -25 yaş arası çok genç vardır. Size tavsiyem yol yakından araniza mesafe koyun biz başaramadık ama sizin için belkide geç değildir.

Allah tüm borçları olan sıkıntı çeken herkesin yardımcısı olsun. Artık önüme bakma zamani. Umarim borcu olan arkadaşlar da bir an önce borçlarını bitirip rahata kavuşurlar

Sizinde kumara başlama serüveniniz nasıl oldu. Dinlenmek isterim...

Sevgilerle

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Sen herkesin hikayesini anlatmissin zaten 🙂 Yuzde 90 imiz ayni seyleri yasadik. Henuz mutlu sonla biten bir hikaye yazilmadi

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,944
5,693
113
insan bırakamıyor işte inan bu yılın şubat ayında bıraktım 5 ay boyunca zerre oynamadım foruma girmedim aklıma bile gelmedi eski alışkanlıklar ücretsiz online poker ve spor yaptım bol bol onlardan sıkılınca geri döndük illete kuzenlerim anlatır 6 yaşımda pişti oynarken kağıt çalıyormuşum insanın kanında olunca yapacak bir şey yok dönüyor mecburen

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
2 ay önce kredi kartı çıkarmamla ve altıma yeni araba çekmem ile bankalar bana kredi musluklarını açtı. krediler açılır açılmaz nasıl olsa kazanırım derken 14-15 bin borç yaptım. çünkü her zaman böyle oldu.. slotlardan bir 100k aldıysam 50-60k da bırakmışımdır. 3-4 gün içinde bonustur şudur budur kovalaya kovalaya borcu bir şekilde kapatıp tüm kredi kartlarımı açmamla kapamam bir oldu. Kumarı bırakacağıma dair yemin ettim ancak bırakamıyorum maalesef. Tek teselli kaynağım en azından oynuyorsam bile borç ile oynamayacağım... (öğrenciyim) KUMAR OYNAMAK ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY.... ANCAK BORÇ İLE OYNAMAK ONDAN DA KÖTÜDÜR. SİZ SİZ OLUN BORC İLE OYNAMAYIN ARKADASLAR BAD TRİBİ İNANILMAZ FENA OLUYOR. UYKU UYUYAMIYORSUNUZ

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
dostum bu illet liselere kadar düştü a101 markete giriyorum kasiyer wild west gold oynuyor
lokantaya garson olarak çalışıyorum 18 yaşında kız sugar rush oyununu bılıyor.
liseli çocuklar bile sweet bonanza oynuyor.
hepsi neden mi ? hayat pahalılığı ve çaresizlik...