Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Biri Bana Bunu Açıklasın

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,137
472
83
Maçı komple izledim 166.5 alt almıştım maç başında . Ev sahibi 3. Çeyrek 6 veya 7 sefer 24 saniyeyi kullanamadı bile maçta bı bokluklar vardır gerçekten. Normalde bu ligde maçlar bol sayılı oluyordu. 166 dan açtıkları için bı şeyler vardır diye alt oynamistim
Ben periyodun bitmesine 4.10 kala felan oynadım. Baktım 0 sayı, herhalde bi iki basket atar dedim. Demez olaymışım, depin faul hakkı bile dolmadı

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,005
5,499
113
Bak ben açıklıyım ;

Normalde Zabok'un Zadar'ı yenmesi imkansız olan bir maçta kendilerini yenmeye çok inandırmış ve ellerinden gelen mücadeleyi etmişlerdir. Fakat 2.periyot biraz geride kaldılar diye molada koçlarından azar yedikten sonra öyle potaya böyle basket diyerekten hiç sayı atmamışlar. Böyle de olabilir..

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
Bak ben açıklıyım ;

Normalde Zabok'un Zadar'ı yenmesi imkansız olan bir maçta kendilerini yenmeye çok inandırmış ve ellerinden gelen mücadeleyi etmişlerdir. Fakat 2.periyot biraz geride kaldılar diye molada koçlarından azar yedikten sonra öyle potaya böyle basket diyerekten hiç sayı atmamışlar. Böyle de olabilir..
Zadar kendi Ligi'nde sadece bir yabancı ile sahaya çıkıyor . Normalde bu maçta çok sayı çıkması lazim.
Evde Bruno diye bı aptal vardı. Adam 3. Çeyrek 3 veya 4 defa 24 saniyeyi bilerek kullanmadı ve de pas atmadı nedense

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,005
5,499
113
Zadar kendi Ligi'nde sadece bir yabancı ile sahaya çıkıyor . Normalde bu maçta çok sayı çıkması lazim.
Evde Bruno diye bı aptal vardı. Adam 3. Çeyrek 3 veya 4 defa 24 saniyeyi bilerek kullanmadı ve de pas atmadı nedense
Ben makara olsun diye söledim zaten :D

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Kg var oynadık yattık ev sahibi farkındalık amaçla kolsuz kardeşlerimizle çıkmış lütfen yorumlara dikkat edelim

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
3. periyot 26.5 üstten yattığım maça bakın

Ekli dosyayı görüntüle 457867
Ev sahibi, takımın sahibi ücretleri ödemediği için bilerek oynamamış birçok forum sitesinde okudum. Üstelik federasyon oyuncular hakkında soruşturma başlattı, maç sonunda birçok oyuncu apar topar kendi ülkerine kaçmak üzere havalimanında göz altına alınmış. Çok karışık durumlar çok

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,063
2,076
113
Ev sahibi, takımın sahibi ücretleri ödemediği için bilerek oynamamış birçok forum sitesinde okudum. Üstelik federasyon oyuncular hakkında soruşturma başlattı, maç sonunda birçok oyuncu apar topar kendi ülkerine kaçmak üzere havalimanında göz altına alınmış. Çok karışık durumlar çok
YK awhn daha neler ahaha