Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Blackpool Maçını Bulamıyorum

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Arkadaşlar bu maç hakkında bilgisi olan var mı yeniden oynanacak mi acaba Screenshot_20210223-232739_Chrome.jpg

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Bugun oynanmaz diye tahmin ediyorum. Hava bugun de yagmurlu.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Oymanmaz ins hazır iki maçı yakalamışken yağmur da oynatirsa gol çıkmaz zaten
Evet saha cok kotuymus su an. Facebook'da Neden iyi bir drenaj yok diye isyan ediyor Blackpool taraftari :) 6 ay bournemouth da kaldim. Yagmuru cok kotu İngiltere'nin

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Evet saha cok kotuymus su an. Facebook'da Neden iyi bir drenaj yok diye isyan ediyor Blackpool taraftari :) 6 ay bournemouth da kaldim. Yagmuru cok kotu İngiltere'nin
Salford macini 90 da kapattım yatti diye yarım saat sonra bi baktım ev 2 1 almış mucize olmus😄

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Neyse 22 00 a kadar bekleriz olmazsa 720 aliriz teşekkürler
Dedigim gibi oynanmaz ama oynansa da karamsarliga gerek yok. Zaten sezonun yuzde 80 i yagmurda oynaniyodur. Genelde de uzun top yaptiklari icin belki yagmurun faydasi bile olur. Bence ara ara face hesaplarina bak. Henuz aciklama yapmamislar ama 1-2 saate belli olur ne olacagi.

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Dedigim gibi oynanmaz ama oynansa da karamsarliga gerek yok. Zaten sezonun yuzde 80 i yagmurda oynaniyodur. Genelde de uzun top yaptiklari icin belki yagmurun faydasi bile olur. Bence ara ara face hesaplarina bak. Henuz aciklama yapmamislar ama 1-2 saate belli olur ne olacagi.
Takipteyim sagol bilgi için