Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,272
6,928
113
ya daha bide bugün izledim neler izledim hani 1.yılı önüme gelen millet evladını kaybetti annesini kaybetti benim askerden devrem karısını cocugunu annesini kaybetti karaktersiz herif hiç mi duygusu yok bi insanın allah inşallah belasını verir bu itin
Umarım hiç dönmez dost gereksiz

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
ya daha bide bugün izledim neler izledim hani 1.yılı önüme gelen millet evladını kaybetti annesini kaybetti benim askerden devrem karısını cocugunu annesini kaybetti karaktersiz herif hiç mi duygusu yok bi insanın allah inşallah belasını verir bu itin
Bence deprem doguda diye olaya öyle bakti baska aciklamasi yok bazi kafalar öyle çalisiyor maalesef

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Ben Malatya'da yaşıyorum uyuyamiyorum şuan bugün videolardan çıkamadım saat 4-17 yi bekliyorum çoğu kişide öyledir depremi yaşayan hanımla konuşuyoruz bugün depremden sonra tuhaflastik gerçekten hicbirseyin anlamı yok gibi bazen unutuluyor ama psikolimiz gerçekten allak bullak

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Bugün o açılmış konuyu gordumde bile tepki vermedim çünkü herkes herşeye karışmış durumda şuan zaten memleket 80 ki 90 li yillari yasiuor gibi atakta bina yok carsi merkezde bütün heryer seyyar calisyir Allah herkesin yardımcısı olsun Allah devletimize milletimize zeval vermesin

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Ben Malatya'da yaşıyorum uyuyamiyorum şuan bugün videolardan çıkamadım saat 4-17 yi bekliyorum çoğu kişide öyledir depremi yaşayan hanımla konuşuyoruz bugün depremden sonra tuhaflastik gerçekten hicbirseyin anlamı yok gibi bazen unutuluyor ama psikolimiz gerçekten allak bullak
Videolari cok izleme dost sana tavsiyem insanda psikoloji birakmiyor

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Bugün o açılmış konuyu gordumde bile tepki vermedim çünkü herkes herşeye karışmış durumda şuan zaten memleket 80 ki 90 li yillari yasiuor gibi atakta bina yok carsi merkezde bütün heryer seyyar calisyir Allah herkesin yardımcısı olsun Allah devletimize milletimize zeval vermesin
Amin dost

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Videolari cok izleme dost sana tavsiyem insanda psikoloji birakmiyor
Elde degilki dost inan haftada birtane 4 üzeri oluyir unutulmuyor da unutturmuyirda böyle yaşamaya alisiyoruz 5 üzeri olunca iki gün eve girmiyiuz geri mecbur kalıp eve dinuyoruz konteynersa olanlar biraz daha sansli

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Elde degilki dost inan haftada birtane 4 üzeri oluyir unutulmuyor da unutturmuyirda böyle yaşamaya alisiyoruz 5 üzeri olunca iki gün eve girmiyiuz geri mecbur kalıp eve dinuyoruz konteynersa olanlar biraz daha sansli
Dogru dost bende urfadayim sizin gibi tabiki degil ama deprem zamani bizde ayni şekil herseyi yasadik allah güç sabır versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...