Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boğaz Ağrısı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Beyler boğazımda çok kotu ağrı oluyor lustral 50 mg kullanıyorum cok fena sinir var bnde dişim ağrıyor birde cok fena diş ağrısı boğaza vururmu beyler hem diş hem psikıyatri randevu aldım bi bilgi verin bana lütfen cok canım acıyor

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,633
2,592
113
Beyler boğazımda çok kotu ağrı oluyor lustral 50 mg kullanıyorum cok fena sinir var bnde dişim ağrıyor birde cok fena diş ağrısı boğaza vururmu beyler hem diş hem psikıyatri randevu aldım bi bilgi verin bana lütfen cok canım acıyor
Acile git birader durumun cuddiyse

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Kardeşim siz aklinizida mi kaybettiniz acile gitsene bu ne burda konu açıyorsun kafayi hepten siyirmissiniz kumarla birlikte

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,295
303
83
Boğazın neden ağrıyor grip mi oldun ? İlacın yan etkisi diyecem de değil.

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,503
14,815
113
Hocam yutkunurken tam yutak kısmında bı boğumlama hissediyor musun

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,719
2,989
113
Sen arkadaşın burda hastahaneye gitmek yerine,buradaki paylaşıma değilde benim uslubumami takildin
Evet aynen ona takıldım sende borç aramak yerine burda bonus vs arama ozaman dostun burda muhabbet de rahatsızlıkta herşey olur cevap verme istemediğin konuya adam belki biri iyi gelen bişey söyler diye açmış konuyu

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,719
2,989
113
Tam yeri tumbetli olma bonusu sporda daha mı avantajli oluyor dostlar 1.30 diyor 5 kat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...