Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Böyle kandirilmami olur :D

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Slm arkadaslar twitirdan bi cakal kendini acindirarak anam babam kimsem yok diyerek para istedi ulan insaniz ya bizde inandik az bi miktar 20₺ attik sonra 2-3 gun sonra gene kazaninca DM ye giriyimde cocuga atiyim dedim bide ne goreyim bizim talebe cocuk vip grup kurmus bonus cekilis vs papara falan para dagitiyor.
Ulan kime inanacaz bu devirde enayi gibi hissettim lan kendimi :)
Bide ayak yapiyo bana twitiri 5 liraya vs ye aldim diye
Nyse geri kalani resimlerden okuyun !
Qma su ibneyi bi blocklayin yorum yazin la bi beni engellemis :D
https://mobile.twitter.com/VipKazandiran

Ekli dosyalar

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
hacı bu adam bana yatan kuponunun parasını yatırcam dedı 2 gundur atmadı. mesajlar duruyor gercı de neyse

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Gecende ani konuyu acmamismiydin ne oldu o konuya

Dogenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
6
8
Bu saatte kredi karti yatirimi nereye atabilirim varmi yardim edebilcej

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
O çocuk dikkatimi çekti benimde. Bizim forumdan da çok katılan var. Yanlız iyi çarpmış seni :D

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
bı maca al dedı kanıma gırdı yattım msj attı paranı atıcam ben. dedım sıkıntı yok. papara no yaz dedı yazdım 2-3 gün ses yok sonra bugun geldı etkınlık yaptı. sımdı bu olay uzerıne msj attım. 2-3 konustu boş boş engelledı

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
sızde takıp edıyorsunuz. ben para atmadım atmam huyum degılde. sızide kandırmasın

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Val
Lan vallaha acmadim sen harbimi hatirliyon boyle bisey :)
Bak yemin etmem hersye ama kuran carpsin sanki 2 gun once bu konu acildi buraya aynisi yazilanin konuyuda sen actin diye hatirliyom . Dedim bidaha konuyu neden aciyo blus mu sildi falan dedim onceki konuyu

alisahin53

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,261
302
83
Val

Bak yemin etmem hersye ama kuran carpsin sanki 2 gun once bu konu acildi buraya aynisi yazilanin konuyuda sen actin diye hatirliyom . Dedim bidaha konuyu neden aciyo blus mu sildi falan dedim onceki konuyu
Böyle bişey konuşuldu aynen bende hatirliyorum