Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Böyle Şike Düzeni Olmaz Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,516
5,530
113
Bir fenerbahçe taraftarı olarak bu şikeyi kim yapıyor,kim kurguluyor ise hepsi belasını bulur umarım.Sosyo-ekonomik durumu kötü olan ülkelerde bu şike yapılıyor,yaptırılıyor.Bizim hakemler baronların köpeği olmuş bu kadar rezalet görmedim ömrümde tüm algımı değiştirip ankaragücü t.d döverek az bile yapmış hakemi.IMG_20240310_211357_387.jpgIMG_20240310_211341_598.jpg

h1s1nn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
591
240
43
Önceden gizli saklı yapıyorlardı bu işleri şimdi açık açık göstere göstere yapılıyor

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,757
9,906
113
Bir fenerbahçe taraftarı olarak bu şikeyi kim yapıyor,kim kurguluyor ise hepsi belasını bulur umarım.Sosyo-ekonomik durumu kötü olan ülkelerde bu şike yapılıyor,yaptırılıyor.Bizim hakemler baronların köpeği olmuş bu kadar rezalet görmedim ömrümde tüm algımı değiştirip ankaragücü t.d döverek az bile yapmış hakemi.Ekli dosyayı görüntüle 491343Ekli dosyayı görüntüle 491344
Milyonlarca kişi şu maça alt oynamış
Baranlar dürümü el atıyor isde
Bu isde tupcunun bile parmağı vardir

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,516
5,530
113
Milyonlarca kişi şu maça alt oynamış
Baranlar dürümü el atıyor isde
Bu isde tupcunun bile parmağı vardir
devre de 15 dakika uzatma olunca yattığımı anlamıştım öyle ikinci yarı da tiyatro izleyeyim dedim sadece

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
1,056
113
penaltı pozisyonu çizginin dışında ikinci sarı kart tamamen komedi pendik en ufak harekette sarı yiyiyor fenerbahceli oyunculara faul serbest
Fenerbahçe 5 oyuncu sarı kart yedi onlarda 6 değişen ne var ayrıca kurallar öyle ayagın çizgiye basması demek ceza sahası içinde demek oluyor

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,516
5,530
113
Fenerbahçe 5 oyuncu sarı kart yedi onlarda 6 değişen ne var ayrıca kurallar öyle ayagın çizgiye basması demek ceza sahası içinde demek oluyor
ben kuponumdan bağımsız olarak konuşuyorum tam tersine üst alıp kazansamda bu pisliğe ses çıkarmamazlık yapmazdım ikinci devrede oyuncular arasından bir kağıt döndü elden ele orayı gören bok kokusunu alır bizim ligin

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,757
9,906
113
Bari bir gol daha olaydida bizim 1000 oran geleydi

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Müdahaleeyi aldığı yerin ceza sahası dışında olmasi önemsiz yabi

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Ağlama duvarı mı burası maç 1-0 falan olsa öyle bitebilir de 0-1 yenik takım için doğal sonuç

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,757
9,906
113
ben kuponumdan bağımsız olarak konuşuyorum tam tersine üst alıp kazansamda bu pisliğe ses çıkarmamazlık yapmazdım ikinci devrede oyuncular arasından bir kağıt döndü elden ele orayı gören bok kokusunu alır bizim ligin

MatadorQ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
621
816
93
penaltı pozisyonu çizginin dışında ikinci sarı kart tamamen komedi pendik en ufak harekette sarı yiyiyor fenerbahceli oyunculara faul serbest
Ya yanlış maçı izledin yada fenerli değilsin şuan tamamen kışkırtmaya çalışıyorsun. Alt oynamışsın yatınca hemen şike yok şu bu sindiremeyeceksen kaybetmeyi oynama dost

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
1,056
113
ben kuponun hakkında bir şey demedim ama bu maçın ilk yarısını izleyen ikinci yarıda kırmızı kartın cıkacagını çok net anlar gollerin olacağıda belliydi bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...