Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı bozkurt5353 / 30K Tekli

Kupon Miktarı
30000
Kupon Oranı
2.29

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,576
4,922
113
Neyse zaten çekilişe katilamiyor musuz bol şans

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Bizim reklama ihtiyacimiz yok neysek oyuz neyse umut anladi zaten @Novasky
Dost reklam ihtiyacın yokta gecen diyorsun 100 tane tam bilet aldım 5 tane son 5 6 tane son 6 bildim yani buna tüpçü bile inanmaz kuru sıkı bu sende ölçülü atta millet sorgulamasın

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Dost reklam ihtiyacın yokta gecen diyorsun 100 tane tam bilet aldım 5 tane son 5 6 tane son 6 bildim yani buna tüpçü bile inanmaz kuru sıkı bu sende ölçülü atta millet sorgulamasın
Sigara parasi istiyon ama reis

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ayrica konuyu bilmiyon boyle bise yazmasaydin keske

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Üzdü

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Sigara parasi istiyon ama reis
Kim istiyor kendın yazdın bana kupon gelirse diye önceden ben senden ne istedim Bozkurt’un konu diye uzatmıyorum yoksa sert konuşurdum başka konuda açığını yakalamayım dikkat et daha da yazma

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Kim istiyor kendın yazdın bana kupon gelirse diye önceden ben senden ne istedim aq Bozkurt’un konu diye uzatmıyorum yoksa sert konuşurdum başka konuda açığını yakalamayım dikkat et daha da yazma
Bilmedigin şeylere burnunu sokmazsan sevinirim o zaman, sana gelip bisey diyen yok

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Kim istiyor kendın yazdın bana kupon gelirse diye önceden ben senden ne istedim aq Bozkurt’un konu diye uzatmıyorum yoksa sert konuşurdum başka konuda açığını yakalamayım dikkat et daha da yazma
Konu farkli , gelip farkli seyler soyluosun reis yanlis yapiyosun

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,167
44,279
113
Enişte Dede Cevir Enişte