Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Herkes konuda eşittir sen aldın ben aldım yapmayalım isteyen takip eder isteyen etmez .. benim de zamanla yapacaklarım vardır elbet.. haksız kişiler konu da ban yiyecek.. ama zamanla daha yeni başladık konumuz yıllarca devam edecek bu lafım burada sağlık sıhhat yerinde olduğu sürece konu aktif kalacak.

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,623
6,731
113
Herkes konuda eşittir sen aldın ben aldım yapmayalım isteyen takip eder isteyen etmez .. benim de zamanla yapacaklarım vardır elbet.. haksız kişiler konu da ban yiyecek.. ama zamanla daha yeni başladık konumuz yıllarca devam edecek bu lafım burada sağlık sıhhat yerinde olduğu sürece konu aktif kalacak.
Adam kumbarabet i bile aldi yanına, sırada piabella ve Atlasbet var

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
😤

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Yiyici olmayın bu kadar be bırakın belki hiç almayanlar alır ödül ulan zaten forumda bi katkını görmedik 400tl aldın bide hala takip etmeye çalışıyorsun utanmada olmaz yüzsüz birinden ne beklersin yazık hayatımda böyle bi türle ilk defa karşılaşıyorum aç zırlama sonra seni gördüm yerde ezicem.
Niye sinirlendin ponxiğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...