Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
O şabanı eskiden tanıyıp ne olduğunu çözemedin mi hala
Arkadaş adam rolling takip ediyor öyle kuralım yok aldı başka almasın diye adam hakkı ile takip ediyorsa akşama kadar alır .. ben takip edene bakarım kendisi rolling açmış mı önceden açmamış mı onlar kendi sorunu bu kunuda ben takip eden aktif kişilere bakarım.. kişinin başkası ile yada alıp verdiği ile ilgilenmem.. adam takip etmiş hakkı almak kimse karışma gibi bı lüksü yok yani

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,415
3,989
113
Arkadaş adam rolling takip ediyor öyle kuralım yok aldı başka almasın diye adam hakkı ile takip ediyorsa akşama kadar alır .. ben takip edene bakarım kendisi rolling açmış mı önceden açmamış mı onlar kendi sorunu bu kunuda ben takip eden aktif kişilere bakarım.. kişinin başkası ile yada alıp verdiği ile ilgilenmem.. adam takip etmiş hakkı almak kimse karışma gibi bı lüksü yok yani
Abi burda sana anlatılmak istenen şu aslında . 1 2 hafta sonra eger bir ters tepki görürse senden sanada ayni muammeleyi yapicak çünkü hepimize yaptı.

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,468
13,663
113
kanka peki sana ufak bi soru birisi dışarda ana bacı sövse naparsın bak bana sövse adamı harbi şimdi yazmayım öyle yaparım sende öyle yaparsın bi adam birinin anasına bacısına sövüyorsa o adam madam değildir zaten konu açıp ana bacı sövmek yanlış işte para öyle bişeyki böyle kopekleri bu yola düşürüyor mama alamıcak diye milletin anasına sövüyor ne demişler sırtlanlar artıkçıdır.

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Adamin yalancı sahtekar olması yavşak yüzsüz olmasi senin için önemli değil yabi
Bana karşı bı yalani olmadı ben 5 senedir tanırım kişilerin kendi arasında olan konular kişi ile ilgilidir . Bana zararı olmayana ben ne diyebilirim.. misal senin için biri şöyle böyle dese ne yapayım benim için iyisin diyen kişiyi umursamam

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,468
13,663
113
Bana karşı bı yalani olmadı ben 5 senedir tanırım kişilerin kendi arasında olan konular kişi ile ilgilidir . Bana zararı olmayana ben ne diyebilirim.. misal senin için biri şöyle böyle dese ne yapayım benim için iyisin diyen kişiyi umursamam
kanka sen hariç şu forumda hangi üyeye sorarsan sor 10 kişiden 9 istemez 1 de tanımıyorum der belki 10 forumda hesabı vardır 10 forumdada seven sayıdı 1 elin parmağını geçmez

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
1 kişi demiyo ama bunu farkindaysan bende kuursati yillardir tanırım bOrdo rollingxi kendisi tam pirana kimseye 1 vermez herkesten 10 alir

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Bozkurt boşver gerginlik çıkartanları takma aga

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
kanka peki sana ufak bi soru birisi dışarda ana bacı sövse naparsın bak bana sövse adamı harbi şimdi yazmayım öyle yaparım sende öyle yaparsın bi adam birinin anasına bacısına sövüyorsa o adam madam değildir zaten konu açıp ana bacı sövmek yanlış işte para öyle bişeyki böyle kopekleri bu yola düşürüyor mama alamıcak diye milletin anasına sövüyor ne demişler sırtlanlar artıkçıdır.
Sakinleşelim düzelir olaylar gelirim sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...