Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
3,590
113
Üçünçü golü juve atar 1.75 üzmüycek miktardan girin derim

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
@Vbet Türkiye siz ne sacma işler yapıyosunuz eskiden destek yada mail üzerinden sana bonusu talep ederdik arada yatırıma göre eklenirdi şimdi sistem üzerinden sadece ftn hesabına gün içinde 1 kez yatırım yapmaniz lazım diye kural getirmissiniz benim ftn kripto vs hesabim yok try hesabı üzerinden o kadar yatırımım vardı daha da size 1 kuruş yatırmam reziller canlı destekdeki adamlarınız üslûbu bile berbat sürekli yeni bi icat çıkariyosunuz sırf bu şans bonusları için sadece size yatırım yapıyodum onu da kaldırmışsınız daha da bi kuruş yatırırsam adam değilim

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
3,590
113
@Vbet Türkiye siz ne sacma işler yapıyosunuz eskiden destek yada mail üzerinden sana bonusu talep ederdik arada yatırıma göre eklenirdi şimdi sistem üzerinden sadece ftn hesabına gün içinde 1 kez yatırım yapmaniz lazım diye kural getirmissiniz benim ftn kripto vs hesabim yok try hesabı üzerinden o kadar yatırımım vardı daha da size 1 kuruş yatırmam reziller canlı destekdeki adamlarınız üslûbu bile berbat sürekli yeni bi icat çıkariyosunuz sırf bu şans bonusları için sadece size yatırım yapıyodum onu da kaldırmışsınız daha da bi kuruş yatırırsam adam değilim
Ftn hesabindan payfix cekim yapabiliyorsun dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...