Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Alacaqın ceza 1.5 sene ruhsatsız tabsncadan hafif yaralama toplasan 3.5 sene alman onuda dısardsn denetim verir takma kardo
@bozkurt5353

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Alacaqın ceza 1.5 sene ruhsatsız tabsncadan hafif yaralama toplasan 3.5 sene alman onuda dısardsn denetim verir takma kardo
@bozkurt5353
Nerden biliyon rutsatsiz russtli bulundurma ruhsatım var tabi dışarda olan olayda yasak evde bulundurma ayrı taşıma ayrı.. uzatıyoruz daha mahkemeyi var biraz daha delill uzayacak gibi gene

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Nerden biliyon rutsatsiz russtli bulundurma ruhsatım var tabi dışarda olan olayda yasak evde bulundurma ayrı taşıma ayrı.. uzatıyoruz daha mahkemeyi var biraz daha delill uzayacak gibi gene
Ruhsatlıda olsa tabancada 1.5 sene qaranti alcan ruhsat taşımasıda olsa sarjör silahtan ayrı durması qerekiyo kardo plan kasıt yoksa en baba alacaqın dedim qibi dısardan denetime baqlarlar topuqa sıkmıssın öldürmeye teşebbus yok 😊

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,623
6,731
113
Ruhsatlıda olsa tabancada 1.5 sene qaranti alcan ruhsat taşımasıda olsa sarjör silahtan ayrı durması qerekiyo kardo plan kasıt yoksa en baba alacaqın dedim qibi dısardan denetime baqlarlar topuqa sıkmıssın öldürmeye teşebbus yok 😊
benıde tehdıt ettı dıcem senınde sıkıcam dedı :D, 10k ya davacı olmam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...