Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Hayır hiç oynamadım.. biliyorum bunları nerden geldi .. mahkemesine de çıktım bunların ama çok geç geldi bu cezalar .. daha 5 ay önce olan karakol maceramizda hemen gelmişti
2020de bir kez çagrildim sonra birsey olmadı acindirdim kendimi biraz ondandır:)

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Dost söylede biz yapmayalım bari hangi yöntemler sıkıntılı yatırırken sence
Ağa yöntem falan bilmem site patlamış fetö olayları vardı birinin hesaba para atmışım ne yöntemi bilmiyorum o kişi fetö den içeri girmiş banka mi papara mi payfixtmi bilmem benim ismim xe incelnip çıkmış orda ben içeri girmedigime dua ettim fetö den

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Ağa yöntem falan bilmem site patlamış fetö olayları vardı birinin hesaba para atmışım ne yöntemi bilmiyorum o kişi fetö den içeri girmiş banka mi papara mi payfixtmi bilmem benim ismim xe incelnip çıkmış orda ben içeri girmedigime dua ettim fetö den
Vay be geçmiş olsun dost nezaman peki olay bende sürekli papara kullaniyorum

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Hangi site oldunu hatırlıyormudun dost

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Hangi site oldunu hatırlıyormudun dost
Kaç senelik iş site falan söylemiyorlar ki sana şu kişiyi taniyormusun diyor hayır diyorsun mecbur önümü aklında tutuyon sanki her yatırımda .. oda diyor böyle böyle kalk ayağa yemin et haydi git eve sonra..aradan aylar yada yıl geçer gelir ceza

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,782
113
Dost benim şimdiye kadar bir mahkeme oldu bitane ceza ama kripto çok kullandım son zamanlarda papara kullanıyorum oynadınnsitelerde sıkıntı onzaman
Kardo site site dionda en büyük skntı havale ile qelio coqu sitede yaptıqın havale hemen hemn aynı kişinin adı cıkıo site site tutturdun

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,572
1,326
113
Kardo site site dionda en büyük skntı havale ile qelio coqu sitede yaptıqın havale hemen hemn aynı kişinin adı cıkıo site site tutturdun
Dost bir adama yılda 2-3 tane ceza geliyorsa havaleyle olan bir durum değil benim bir arkfssim var sürekli havale kullanır sadece pulibettemln ve elexvetten oynar şimdiye kadar ceza gelmedi o da ayda ,100p-200 k para döner hesabında bı site fetoye calisirsa onun hesaplari eninde sonunda patlar bence eniyisi 1cbet megaparo gibi siteler diye dusunuyorum

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,782
113
Dost bir adama yılda 2-3 tane ceza geliyorsa havaleyle olan bir durum değil benim bir arkfssim var sürekli havale kullanır sadece pulibettemln ve elexvetten oynar şimdiye kadar ceza gelmedi o da ayda ,100p-200 k para döner hesabında bı site fetoye calisirsa onun hesaplari eninde sonunda patlar bence eniyisi 1cbet megaparo gibi siteler diye dusunuyorum
O işler dedin qibi olsa ah be kardo Türkiyede ne kdr banka varsa hepsinde hesaplarım hesap hareketlerinden dolayı blokeli bi enpara bide qnb acık enparayı da açalı 1.5 sene oldu olmadı fix blokeli papara blokeli cok şükür ama bana da ceza qelmedi 2011 2012 senesinden beri oynarm sanal gumarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...