Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,414
3,989
113
Olsun 2019 dan beri olmayan mucizeler oldu bizde . Sen hiç 27.5 alt biri 27.5 üst biri alan iki kuponun tuttuğunu gördün mü.. rolling yapıyorduk ikisi birden başladı ikiside aynı maça biri alt biri üst almış.. ama ikiside kazandı sen düşün işte:)
Betconun kafasini karistirdik aq shwjwjahw

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Olsun 2019 dan beri olmayan mucizeler oldu bizde . Sen hiç 27.5 alt biri 27.5 üst biri alan iki kuponun tuttuğunu gördün mü.. rolling yapıyorduk ikisi birden başladı ikiside aynı maça biri alt biri üst almış.. ama ikiside kazandı sen düşün işte:)
Kulağına küpe olsun dost işte aynı anda rollıng yaptırmazsın bir daha

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Hey gidi ii hey be iyi hatırlarım. Maç bitti gol oldu . Lose yazmış herkes baktım. Bende lose yazdım. Sonra kupon lose dedi. Malatyali uzulduk. 2 dk sonra kupon won. Çekiliş oldu. Bana çıkmıştı hey gidi yıllar heyyy beee

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
Bana bi yerden tanıdık geldi bu la alla alla başrol gibi hissettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...