Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Ağa ben çok maç yapar vurursan vururum öyle tek maç sevmiyorum bu kupon gene en az seçimim.. ben 7.8.9 maç secerim vurunca 50k 100k gelsin.. çokta vurdum böyle.. çok şükür kasalarımız 50k altına inmedi
Şansın daim olsun abi inş hiç düşmezsin

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Ağa ben çok maç yapar vurursan vururum öyle tek maç sevmiyorum bu kupon gene en az seçimim.. ben 7.8.9 maç secerim vurunca 50k 100k gelsin.. çokta vurdum böyle.. çok şükür kasalarımız 50k altına inmedi
Demekki sen dogrusunu yapiyon dost bjz tek gidiyoz patliyoz hep düşuk oran cok mac mantikli

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Demekki sen dogrusunu yapiyon dost bjz tek gidiyoz patliyoz hep düşuk oran cok mac mantikli
Mantıklısı o zaten ama işte böyle bı alkmar gibi yapan da oluyor arada .. ama getirisi büyük fazla maçın sabahtan seçimleri yapipp atican 4_5 maç. Bak sen 2 basket verdin geldi .. yanına juve kazanır bjk 2.5 üst .. Bilbao kazanır deyip 500 TL atsan .. en az 6&7k gelirdi sana

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,414
3,989
113
Mantıklısı o zaten ama işte böyle bı alkmar gibi yapan da oluyor arada .. ama getirisi büyük fazla maçın sabahtan seçimleri yapipp atican 4_5 maç. Bak sen 2 basket verdin geldi .. yanına juve kazanır bjk 2.5 üst .. Bilbao kazanır deyip 500 TL atsan .. en az 6&7k gelirdi sana
Tamamen bizim ki sabirsizliktan tek mac oynayip tak tak sonuclansin istiyoruz yoksa para kombinede dogru

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,263
24,425
113
Dogru diyorsun dost zaten bazi siteler freebet veriyor 5 mac %50 6 mac %60 onlarda denemek daha mantikli gitsede bisey kaybetmiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...