Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Canın sağolsun sanki ne yaptıysam anlamadım konuna gelmişim. O muhabbetin arasında selam vermedim diye insan dışlanmaz ki ama
Dislama değil bak kral. Daimi bu konuda kal.
Destek emeğin olsun. Yani hazirci olma. Amaç bu. Yoksa dislama değil. Sen yeni gördüm ilerde de burda ol

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,523
2,163
113
Dislama değil bak kral. Daimi bu konuda kal.
Destek emeğin olsun. Yani hazirci olma. Amaç bu. Yoksa dislama değil. Sen yeni gördüm ilerde de burda ol
Her zaman olamıyoruz. Çoğu kişi burda 7/24 var. Ben gelmişim konuya selam vermemişim diye dışlanıyorum bunun adı dislanmaktir. Parasında değilim. Zamanında benimde çok ki site bu forumda yardımım oldu ana kimseye sırf selam vermedi dite ya da başka bir şey için ayırt etmedim . Burda yapılan olay çok farklı ben buna üzüldüm. Neyse artık konuda olmam çünkü konu sahibi art niyetli . Para bugün var yarın yok. Bu konuyada herkes para verir umuduyla geliyor. Para vermese kimse bu konuya gelmez eğri oturup doğru konuşalım. Carsiniz pazar olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...