Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Sanada tilt oldum nerde bişey paylaşsa biri sinyaldesin ama paran varken ne konu açarsın ne foruma uğrarsın
Etkinlik yaptım daha önce dostum, etkinlik yapmasam dahi bir sürü forumdaki insanların yararına paylaşım yapıyorum zaman zaman. Rolling için talip olmama neden bu kadar gıcık oldun ki ? Sıra varsa beklerdik ben sadece talip olabilrim dedim, param genelde olmuyor zaten borçlara kiraya gidiyor.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Etkinlik yaptım daha önce dostum, etkinlik yapmasam dahi bir sürü forumdaki insanların yararına paylaşım yapıyorum zaman zaman. Rolling için talip olmama neden bu kadar gıcık oldun ki ? Sıra varsa beklerdik ben sadece talip olabilrim dedim, param genelde olmuyor zaten borçlara kiraya gidiyor.
1 tane konu açmışsın onun haricinde sürekli görüyorum sinyal halindesin yeri gelince 6k ezdim 5k çektim falan bu tarz insan sevmiyorum salça olasım geliyo direkt

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
1 tane konu açmışsın onun haricinde sürekli görüyorum sinyal halindesin yeri gelince 6k ezdim 5k çektim falan bu tarz insan sevmiyorum salça olasım geliyo direkt
Nerde dedim ben 6k ezdim 5k çektim diye dostum ? Adam sordu kayıp bonusunu alabildin mi haftalik diye ona söyledim. Kendi kendine niye tribe giriyon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...