Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
Yiyici olmayın bu kadar be bırakın belki hiç almayanlar alır ödül ulan zaten forumda bi katkını görmedik 400tl aldın bide hala takip etmeye çalışıyorsun utanmada olmaz yüzsüz birinden ne beklersin yazık hayatımda böyle bi türle ilk defa karşılaşıyorum aç zırlama sonra seni gördüm yerde ezicem.

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Yiyici olmayın bu kadar be bırakın belki hiç almayanlar alır ödül ulan zaten forumda bi katkını görmedik 400tl aldın bide hala takip etmeye çalışıyorsun utanmada olmaz yüzsüz birinden ne beklersin yazık hayatımda böyle bi türle ilk defa karşılaşıyorum aç zırlama sonra seni gördüm yerde ezicem.
Konuda tartışma olmasın kapatalım konuyu kelimelere dikkat edelim arkadaşlar herkesin kendi görüşü herkese eşit şekilde davranmam gerekir kimse kimseye karışmasın herkes baksın sohbetine kupona sakin olalım.

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
Konuda tartışma olmasın kapatalım konuyu kelimelere dikkat edelim arkadaşlar herkesin kendi görüşü herkese eşit şekilde davranmam gerekir kimse kimseye karışmasın herkes baksın sohbetine kupona sakin olalım.
tm dır cano ben gidiyim şu köpeği bağlayında kaçmasın pitbul ha geçen mahalleye terör estirmiş 😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...